Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne érezzem magam kevesebbnel más nőknél? 25N

Figyelt kérdés
Alapjában véve nagyon sok pasinak jövök be, de soha nem tudtam elhinni, hogy szép vagyok, jól nézek ki. Ez mai napig így van, egyszerűen csúnyának érzem magam, és úgy érzem, nem érek annyit, mint más nők.
2018. aug. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg keress fel egy pszichológust, ő segíthet...
2018. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

*de soha nem tudtam elhinni, hogy szép vagyok, jól nézek ki.


Mert az életed semmi más körül nem forog-mint önmagad és a külsőd, és hogy az emberek előtt villogj. Amíg ez így lesz, addig ez lesz, ez a lelki nyomor neked. És ha nem vigyázol, akkor mikor elér a menopausa képtelen leszel arra, hogy felfogd az idő múlását.

2018. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha az alapján akarod mérni az értékedet, hogy mennyire kellesz a pasiknak, és hogy milyen a külsőd, akkor talán tényleg üres önámítás lenne azzal hitegetned magad hogy nem vagy kevesebb a többi nőnél.
2018. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

2+ Mi lenne ha holnaptól úgy lépnél ki az ajtón, hogy nem belőve a frizura, no smink, egy laza farmer+poló, és vagyok aki vagyok?

És nem érdekel ki minek lát, én én vagyok.És nem akarok senkinek megfelelni, semmilyen mércének, semmilyen elvárásnak.


Próbáld ki. Előszőr nagyon fura lesz, utána már meg is fogod kedvelni ezeket az alkalmakat.


Hidd el, akinek fontos vagy, vagy leszel az ott lesz veled, és az smink nélkül is helyesnek fog találni.


Lépj ki a mókuskerékből amit a média diktál.



Hidd el ehhez önmagadat kell szoktatnod.

2018. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Szűlj 3 gyereket, és értékes nő, és anya leszel, tök egyszerű:)
2018. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy nő értékét sosem az adja, hogy hány pasi lesi, ki mit mond róla, ki milyen aktuális divatot követ, hány kalóriát evett egy nap.


Hanem, a szíved, az egyéniséged, az emberséged, a humorod a döntő, és erre a korona, ha még természetes is vagy, és nem mesterkélt.

Egy egy komolyabb alkalomra persze, vissza vedlesz ebbe a média által eröltetett formába, de utána ne hagyd magadon, vedd le, mert semmi közöd hozzá..csak boldogtalanná tesz, és az oly szép éveidet teljesen tönkre teszi.

Egy nőnek a legjobb évei 20-35-40. Éld meg.És vedd észre a valódi értékeket.

2018. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

*És vedd észre a valódi értékeket.



A valódi értéket azt sosem fogod megtalálni a kifelé villogásban és nem pénzben mérhető, sem nem abban hogy mid van. Hanem kik vannak melletted, kiért élsz, ki az aki megvidámit, aki szeret téged, aki mellett önmagad lehetsz.

Ne önmagadért élj, hanem másokért, és akkor akaratlanul te fogsz felemelkedni.


:)

2018. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel vagy elégedetlen a külsődön, mi okozza ezt a kisebbségi érzést?
2018. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézz tükörbe, és mondd azt, hogy "Szép vagyok. Nem vagyok csúnyább más nőnél." Vegyél észre magadon értékeket: szép szemszín, ápolt arc-, bőr-, és haj, stb.

Mindenki úgy jó, ahogyna van.


Legyen egy jó stílusod a kommunikációban, humorban, ami csak a tiéd.

2018. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!