Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is elbújtok ha jönnek a...

S. Péter kérdése:

Ti is elbújtok ha jönnek a Jehova tanúi?

Figyelt kérdés
Én mindig meghúzom magam ha becsöngetnek és bekiabálnak ti is?

2018. aug. 17. 08:30
1 2
 1/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem áll módomban ajtót nyitni.
2018. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bátran kimegyek hozzájuk. Persze, egy szál alsóneműben, és pucér felsőtesttel. Általában hamar távozni szoktak. :D
2018. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönnek, akkor kioktatom őket a saját hitükből. Ezek az emberek nem ismerik a bibliát és alig tudnak valamit a saját istenükről. Én viszont 8 évig jártam egyházi iskolába, tömték belém a hülyeséget, szóval elég jól ismerem a vallásukat. Fél óra vita után a jehovások már csak makogni tudnak, vagy azt ismételgetik minden kérdésemre, hogy "isten útjai kifürkészhetetlenek". Ezek után nagy ívben szokták kerülni a házat.
2018. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kinyitom az ajtót, és elkiáltom magam hogy "Borisz, engedd be a hölgyeket!". Erre általában előrefut a kaukázusim, hogy összenyalogasson mindenkit. Olyan gyorsan még embert nem láttál futni :D Nem veszünk semmit, nem térünk át semmilyen hitre és ezt a kutya is tudja :D
2018. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Megdobálom őket kővel. Úgyis csak kenyeret dobnak vissza
2018. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogva közlöm, hogy ateista vagyok és ezen nem is kívánok változtatni, de köszönöm a kedves látogatást és további szép napot. Közben már csukom is az ajtót, úgyhogy a reakciót nem igazán szoktam megvárni. Egyre ritkábban jönnek :D
2018. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Vidiripi


Én nem szoktam elbújni, sőt inkább beszélgetek velük.

Az egyik alakalommal 1 órát beszélgettem az egyikükkel. A beszélgetést azzal zárta hogy meghívott az összejövetelükre.

A válaszom az volt hogy elmegyek, de csak akkor ha ő előbb eljön abba a hívő közösségbe ahová én járok.

Nem én voltam az első aki ezt mondta neki! És tudta jól hogy nem fogok elmenni az összejövetelükre. Ezzel bármikor le lehet őket szerelni, ha ragaszkodik az ember a feltételhez!

2018. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
El :D nem akarok megtérni
2018. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem a szövegem hogy a jehovások egy elborult szekta, bolondok, stb stb. Sosem jöttek többet.
2018. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyitok ajtót senkinek, csak az ismerőseimnek, családtagoknak.
2018. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!