Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha néha annyira...

Mit tegyek, ha néha annyira szenvedek a monotóniától, hogy majdnem felállok?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretem a szürke, mindig ugyanolyan napokat; nemrég valakik tettek fel kérdéseket itt az oldalon, hogy börtönnek érzik a munkahelyüket, hát nekem is olyasmi.

Otthon is képtelen vagyok unatkozni, mindig van ötletem, mit csináljak, most fotózás, most bringázás, most főzés... Hát kell a pénz, ez van.



Így hát a monotóniát sem bírom.


Érdekes, a nagyon monotont, pl szalag mellettit diákmunkán úgy-ahogy bírtam, mert nem kellett koncentrálnom és agyilag mindenhol járhattam. :)



A munkám azonban olyan, ami monoton, de koncentrációt igénylő, mert nem mindegy, mit másolsz, másolod-e, hova másolod stb.


Néha azt érzem, nem bírom tovább csinálni, mert fizikailag belehalok az unalomba.


Van erre megoldás? :/


2018. aug. 17. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

*Van erre megoldás? :/


Van. Olyan munkahelyet keress, ahol állandó a pörgés, és minden feladat kihívás. Nincs két egyforma munka.


Ilyen a logisztika, orvostudomány, Hit, meterológia stb.

2018. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekhez 40-nel több IQ kellene és olyan élethelyzet, nem véletlen vahyok adminisztrátor.
2018. aug. 17. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kisebb cégnél keress adminisztrátori állást. Minél több irodai alkalmazott van, annál jobban hajlamosak leszűkíteni a munkaköröket gyakorlatilag szalag melletti munkához hasonló fél bites feladatokra. Kicsi cégeknél, ahol maximum 1-2 dolgozó van az irodában, sokkal összetettebb feladatokat kell csinálni.
2018. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 Mindenki adminisztrátorként kezdi, ha normálisan felfelé akar építkezni, és ki akarja hagyni, hogy át tudják bármiben is cseszni:D


Ha építkezel, akkor sem a tetővel kezded, hanem az alapozásra teszed a kellő hangsúlyt, és a legvége lesz csak a tető:D

2018. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3



Na ezzel mondasz valamit. ;)


Itt tényleg egybites feladatokról van szó, annyira izgi, mint a szalag, de annyival rosszabb, hogy koncentrálni kell.

2018. aug. 17. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
En is adminisztrátor vagyok,sztem tok jo. Nekem a szalagmunka az a halálom volt,mint egy börtön.... :(((( ha nem bírod ,válts ..ilyen egyszerű:))
2018. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aha, váltsak egy ugyanilyenre, de a bizonytalanba, pénz nélkül.

Nyilván nem opció, hogy váltsak.



Amúgy Te is adatokat másolsz jobbról-balra?

Vagy változatosabb, néha befigyel email, telefon, beszerzés?

2018. aug. 17. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Adatotok,neha egy egy telefon,nem nagy szám.. :)
2018. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újra: Adatokat masolgatok,viszek gepre,telefonálok is neha, meg egy két dolgot amiket ram biznak
2018. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálunk vagy adatellenőrzés vagy rögzítés, néha, szökőévente egy-egy kreatívabb.

Még fkerest meg darabtelit se kell használnunk.

2018. aug. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!