Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, tényleg "kinézik" a...

Őszintén, tényleg "kinézik" a csinos fiatal anyukákat?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben (különböző ismerősök) többször mondták már, hogy mivel fiatal vagyok, nem híztam el és csinos (értsd, nem hanyagolom el magam, gyors hajmosásra mindig szakítok időt és tiszta ruhában megyek ki az utcára) emiatt majd a többi anyuka nem fog kedvelni.

Nemsokára tervezünk baba-mama programokra járni, de ez így megrémít.

Természtesen a gyerek szorakozása a fontos nem az enyém, csak érdekelne, hogy tényleg van az anyukák között ilyen klikkesedés?



2018. aug. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha van is, én nem foglalkoznék velük.
2018. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha van is ne törődj velük kérdező.

A magyar egy rosszindulatú népség,mivel saját lelki nyomorukat kivetítik majd rád,meg saját lustaságukat.

Ne foglalkozz velük ők majd pörsent hassal levágatott nagyanyám frizurával ha mutogatnak is rád,te azért is mutasd meg,hordj szexi ruhákat,ne törődj senkivel,legyél csinos.

Téges kívánni fog a férjed folyamatosan őket talán két hetente egyszer ráfanyalodás szintjén csak,hogy kiürüljenek.


,,Nem érdekel mit gondolnak rólam mások",csak azok véleményére adj aki ott tart ahol te akarsz minimum 5 év múlva.

Nem kedvelnek akkor majd fog más,

2018. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A 2. egy hungarofób, megkeseredett kis pistike, aki itt a gyk-n éli ki a magyarok iránti gyűlöletét. Személytelenül, név nélkül, mert csak ennyi gerinc van benne.
2018. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

3-as akinek nem inge .........

Miért veszed magadra?

Mondjuk mert igazam van,ez fáj neked?

Te is ilyen vagy,aki csámcsogna a kérdezőn?

Én egy tippet adtam a kérdezőnek,ne térj el a tárgytól,mert válaszodnak annyi értelme van egy zsák rendőrcsizmának a padláson kb.

Ha érdemben tudsz értelmesen a kérdésre válaszolni akkor azt tedd meg.

2018. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Amikor kisgyerekkel kell törődni, pont mindenki beleszrik, hogy te hogy nézel ki.
2018. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretnél ott barátkozni kismamákkal. Na így könnyebb lesz, a féltékenykedők kerülni fognak, maradnak a normálisabbak.
2018. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 úgy legyen. :)
2018. aug. 18. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!