Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy ha mindenki egyforma lenne, az nagyon unalmas volna.

Mégis, mikor én látom az utcán a fiatal, könnyű, pasifaló, telefonnyomkodó, szelfizgető csajokat ugyanolyan szőkített, szögegyenes hajjal, szűk haspólóval, télen a tipikus zöld kabáttal, fehér cipővel, és hat tonna sminkkel - hogy a többi tömeges dolgot már ne is említsük -, nekem nem az unalom jár az eszemben, hanem az, hogy inkább hányok egy jót:D Ti erről mit gondoltok?



2018. aug. 18. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas,üres fejű tömeg áru. A mai társadalom selejtje.


Ezekből sosem lesznek normális anyák, mert nekik sem volt normális anyjuk, mert ha lett volna, akkor nem hagyta volna, hogy egy bazári majmot csináljon magából a lánya.

2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt elsősorban a személyiségre értik a különbözőségeket. Ezek a lányok, akiket láttál, még valószínűleg nem találták meg önmagukat, még keresik, majd ha meglelik, nem fognak ennyire hasonlóan kinézni.
2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennél vidékebbre mész annál jobban fognak bámulni, akár keletre, akár délre, akár nyugatra mész.


Ahol még a fülbevalódról is megkérdezik, ha az karika: tömör arany?:DD

2018. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örüljetek annak, hogy sok a "tömeggyártmány", mert így könnyebb kitűnni az általatok oly becsben tartott "színes" egyéniséggel.
2018. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem a külső alapján kéne megítélni az embereket. Mivel a ruhák nagy része a tömeggyártás terméke, szinte lehetetlen, hogy ne legyen a többségnek egyforma cipője vagy kabátja. Elég korlátolt lehetsz, ha azért ítélsz el valakit, mert az aktuális divat szerint öltözik.
2018. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, ez hülyeség. Ezek a lányok ugyanazokat a "menő" ruhadarabokat veszik meg mert az a divat. Simán el lehet menni más boltokba is mint ami a divat, én pl turiban szoktam vásárolni, rengeteg jó és egyedi darabot lehet találni, de persze az nem menő mer csak 500 ft és nem 20000 :)
2018. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kamaszkor rákfenéje. Mindenki ki akar tűnni a tömegből, de muszáj a divatot követnie, így ugyanolyan lesz mindenki.

Így volt ez 50 éve is, így van most is.

2018. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!