Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zalaegerszegen miért bámulják...

Zalaegerszegen miért bámulják meg ennyire az embert?

Figyelt kérdés

Tehát nem az van, hogy véletlenül összenézünk, hanem mikor én a szemébe nézek, előtte már engem bámul.


Szombathelyen már nem találkozom ilyennel.



2018. aug. 18. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem, hogy helység-specifikus lenne :-)

Ha jársz arra, kérdezd meg tőlük :-)

2018. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: Mo.-n Abától Zsurkig ez a szokás, szóval nyugi.
2018. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MINDENHOL megbámulnak, mert hülyék.
2018. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha olyan ronda vagy, mint egy gnóm, ne csodáld :D
2018. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is kérdezni akartam, rajzmappával mászkálok és úgy néznek mintha még sosem láttak volna ilyet, Hévízen és Pesten is sétáltam már a mappámmal de ott fel sem tűnt senkinek..
2018. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

ez egy komoly kérdés? tényleg választ vársz rá? szerinted ki az Isten tudja? előbb számolnám meg séta közben a Kossuth utcán lévő térköveket ahelyett, hogy, az embereket firtassam emiatt, minthogy ilyen nonsense kérdést írjak...

ha kicsit emberibb akarok lenni azt írom: talán nem vagy idevalósi, nem ismernek, megragad a tekintetük az új arcon

2019. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanez a tapasztalatom... Nagyon durva. Szombathelyen tényleg nincs ez.


Anniyra kicsi, meg főleg a belváorsi rész kicsi. Sok az ismerős, sokkal pletykásabbak is az emberek... Elképesztő...


Szombathelyen is szojtam délelőtt fiatalos külsővel sétálni, sosem szólt be senki... Itt, kétszer igazoltattak is, meg az volt a bajuk, hogy reggel miért megyek be a plázába...


Gyűlölöm ezt a várost... Nem csak te tapasztalod ezt... Meg tényleg annyira pletykásak az emberek...

2019. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!