Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gond a fiammal?

Mi a gond a fiammal?

Figyelt kérdés
Van egy 18 évesem fiam, aki egy jó ideje teljesen máshogy viselkedik, mint ahogyan régebben viselkedett. Igaz mindig is kissé különcnek mondták, de én inkább azárkózodt, visszahúzódobb szót jobban szerettem rá, amivel úgy gondolom olyan nagy gond nem is volt. Azonban egy jó ideje teljesen máshogy vélekedik dolgokról, sokszor nagyon "érzéketlennek " tűnik. Múltkor a hírekben mondták, hogy egy 4 éves gyereket elütött egy autó, mert elengedte az édesanyja kezét, erre meg a fiam úgy reagált, hogy "Igy járt, nehogy már sajnálja". A másik, ami végképp kiakasztott az az, hogy van egy cicánk, aki múltkor megkarmolta őt, erre meg ő olyan dühös lett, hogy a torkának ugrott, ekkor keményen le is szóltam, de semmit nem reagált rá. Aztán, amit néha próbálok nem komolyan venni, de kezdem azt érezni, hogy lehet kellene, az az unokatestvére iránti kemény gyülölete. Az unokatestvére ugyan semmivel sem különb ő tőle, de szerinte sikeresebb, szebb, okosabb, s sikeresebb a lányoknál is mint ő , ezért nagyon irigyeli, egyszer azt mondta, hogy szívesen meg is ölné, de nem teszi, mert ezért börtönbe kerülne. Továbbá nagyon szereti manipulálni az embereket, mindenkinek a szépeket mondja, de nekem mindenkit lehord. Miért csinálja ezt? Mi van vele? Ajánltam neki a pszichológust, de erre azt válaszolta, hogy én vagyok a hülye, s inkább pszichiáterhez kellene menjek...

2018. aug. 18. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Leírás alapján eléggé pszichopata jellemre vall.
2018. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
A fiad azt adja most, amit tőled látott,kapott, ahogy te bántál az emberekkel,akár idegen, akár ismerős ahogy te viselkedtél velük és amilyen érzelmeket kapott otthon.
2018. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ez elég kemény. Még a tv-s beszólásra azt mondom, lehet csak rossz napja volt, de a többi mellett nem szabad elmenni. Egyetértek veled, hogy pszichológusra van szüksége, mert ez nem normális dolog. Lehet drasztikusan hangzik, de ha nem akar elmenni, "megfenyegetheted" azzal,hogy mivel már nagykorú és nem vagy érte felelős akkor költözzön el tőletek. De ezt az ultimátumot nyilván végső megoldásként írom.
2018. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát te aztán nem ismered a fiad az fix.

Full furán viselkedik, nem normális, lelki gondjai vannak.

Ez mélyebb téma, hogy bárki bármit mondjon róla, de amit te tudnál tenni, hogy utánaolvashatnál a dolgoknak, illetve leülhetnél vele beszélgetni, jobban megismerni őt.

2018. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zeus a kutya válasza:
82%
Esetleg elárulnád mit szokott csinálni szabadidejében? pl: Zenét hallgatni, számítógépezni stb.
2018. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viselkedetem úgy, hogy ilyen legyen, és senki sem a családban. Van még két gyerekem rajta kivül, akik teljesen máshogy viselkednek mint ő, s velük is folyamatosan csak veszekedik. Különbségett soha nem tettem köztük, egyformán törődtem mindhármukkal.
2018. aug. 18. 18:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Van mikor eljár a barátaival bulizni, de gyakran velük is összeveszik a heves természete miatt. A barátait mindet ismerem, szoktak is jönni nálunk, sőt a barátai szüleit is ismerem, szóval kétlem hogy a rossz társaság lenne az oka. Azonban inkább itthon szeret ülni, mert állitása szerint az emberek hamar lefárasszák őt, gondolom amiatt, mert kissé introvertált.
2018. aug. 18. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal és azt hiszi körülötte forog a világ.

Elég beteg jellem, de remélhetőleg fog érni agyilag még.

Majd ha nem a legjobb emberbe köt bele, és jól megverik, akkor megváltozik benne 1-2 dolog.

2018. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!