Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen megkeserede...

Miért vannak ilyen megkeseredett emberek akiknek semmi sem jó?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akinek semmi nem volt jó, szeretek csinosan öltözni, de ő soha nem dícsért meg, ha ruhát vettem mindig mondta, hogy miért veszek plázában ruhát, ha olcsóbbat vennék ugyanazt a célt szolgálná mert ez csak ruha, amikor lett iPhoneom és örültem neki meg nagyon klassznak tartottam, akkor is csak a negatív mondatok áradatak belőle, felhoztam hogy menjünk el a Soundra hisz még soha nem voltunk és annyira szeretnék egyszer elmenni, akkor is megkaptam flegmán, hogy minek akarok én oda elmenni meg, hogy úgyis szar. Nem értem, hogy vannak ilyen emberek a másik örömét is elveszik.
2018. aug. 19. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hogy jöttetek össze?


Teljesen különböző emberek vagytok, ettől nem rossz ember a barátod, csak teljesen más gondolkodású.


Minek vagy vele? Nem derült ki a viselkedése, gondolkodásmódja már az elején?


Először megdicsért, aztán elkoptak a dicsérő szavai?

2018. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Minek voltál vele ha ennyire nem voltatok egy hullámhosszon?

Minden embernek különböző az életstílusa és az életkörülménye, lehet neki nem számít a ruha, mert tényleg csak egy szövetdarabként gondol rá, lehet ő feleslegesnek tartja az Iphone-t, mert nem látja az előnyeit, tekintve, hogy feleannyiért dupla olyan erősségű telefont veszel, lehet ő nem szereti a Soundot, mert nem kedveli a fullkész agyhalottakat vagy a hányásszagot, vagy épp egyik előadót sem szereti akik ott vannak, de lehet csak lehúzásnak tartja a jegy-kaja-piaárakat.


Ha egy bizonyos vallási szekta tagja khmmormonkhm, azt mondaná, hogy menjetek el egy misére, mert épp az lesz a téma, hogy Jézus milyen varázsalsógatyát hordott miután az apja létrehozta a mindenható fehér fajt, akiknek egyébként a családon belüli házasság tök jó buli kéne hogy legyen a nézeteik szerint, te elmennél vagy azt mondanád, hogy hagyjon a hülyeségével békén és aztán vállalnád, hogy utána egy ugyanilyen kérdést tegyen fel rólad, miszerint elveszed az örömét a miséjétől? :D

2018. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért voltál/vagy vele.

Lelkileg lehúz, nem épít...

2018. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ez egy személyiség fajta.nem vagyunk mindenkivel olyanok.ha veled olyan volt,akkor valószínű nagyon szetetett.azert cinikus,mert túlterhelik a saját érzelmei.Akár milyen ünneprontó volt,mindig mindent megtett amit kértél,ugye?Nem lehazudta a csillagokat mint mások,hanem egyik reggel ott volt a betelgeuse személyesen?
2018. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
sokan a pénztelenségüket fikázással takarják:)
2018. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak szükséges rosszból van melletted, mert nincs más, és egyedül unatkozna.
2018. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normálisan gondolkodó ember. Inkább neked nem tetszik az, ha valaki megmondja, hogy tömeg ember vagy és nem éppen minden percben dicsér:D Mert ugye mi kell egy nőnek? Sok pénz, telefon, bulik és az égig dicsérni a minden nap kirakott 10 képét, hogy mennyire tökéletes és akkor már térdel és cumizik is. Ez a valóság.


Csak azt nem értem minek vagytok együtt. Neked valami díszmajom kéne. A barátodnak pedig egy saját magához illő csajszika.

2018. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1 Egy Okj tanfolyamon ismerkedtünk meg.


Már nem vagyunk együtt, az elején még nem volt ilyen, tök másnak tűnt. Egyébként igen mondta, hogy csinos vagyok stb. Utána meg már feleslegesnek tartotta azokat a ruhákat.

2018. aug. 19. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Nem vagyok tömeg ember, nem is ismersz!

Itt nem arról van szó, hogy minden percben dícsérni kell, hanem felöltöztem normális ruhákba, plusz neki akartam tetszeni ezzel és semmi szép szót nem kaptam, azért csak jól esik mindenkinek ha a párja megdícséri.

Ja és mielőtt nagyon ismernél, nem szoktam bulizni járni, soha nem voltam diszkóba sem, viszont gondoltam erre a Soundra egyszer el lehetne menni, nem tudom ebbe mégis mi rossz van.

2018. aug. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!