Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi mindenki azt,...

Miért hiszi mindenki azt, hogy ha egy embernek van egy rossz külső jegye, akkor megnyugvást lel abban, hogy ha kiemelik, hogy mennyi ilyen ember van, és mégis van párjuk, önbizalmuk, hordanak olyan ruhákat, nem alapozózzák sz. Rrá magukat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz küldő jegy? Az mi?
2018. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*külső jegy
2018. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy sokan kihasználják azt a problémát a nyelvvel, hogy bizonyos dologra lett kitalálva és más dolgok kifejezésére csak korlátozottan alkalmas. Pl a "küldő jegy" kifejezés nem olyan, aminek fix jelentése van és így egy ilyen színvonalú kérdésnél csak pislogunk, hogy mi a pöndörödöttvégű kurta botra gondol a tisztelt kérdező.
2018. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaértem. Aki a külső jegyekkel problémázik az alapozozzon is.
2018. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért jó ez mindenkinek, belőlem inkább keserűséget vált ki ("nekem bezeg nincs").


Könnyű volt elütni telefonon és "küldő"-nek írni, mert "s" és "d" egymás mellett vannak.

2018. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
senki nem hiszi ezt. csak próbálják elmagyarázni, hogy nem kell állandóan ezen pattogni, nem akkora dolog mint aminek te beállítod. igazuk van
2018. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Külső jegy: pl, szeplő, nagy az orra, kövér. Elnézést, azt hittem egyértelmű, legközelebb, ha ilyet írok, kifejtem.


És pl:

“Andinak se tökéletes a bőre, mégse keni alapozóval,”

“Jajj XP, vannak kétszer akkora lányok, mint te, mégis felveszik a szoknyát/ mégis büszkén feszítenek a párjuk mellett.”

Meg ilyenek.

2018. aug. 19. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik önigazolásnak. Ha nem olyan súlyosnak van beállítva a probléma, akkor hihetőbb, hogy nem is az.
2018. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de engem is idegesít,és soha nem éreztem magam jobban attól, hogy ezt mondták.
2018. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez az életed középpontja és ők jó példát keresnek, csak hát nem pszichológusok. Arra van szükséged
2018. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!