Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fura érzés szokott...

Nagyon fura érzés szokott néha átfutni rajtam. Miért lehet ez? (több lent 👇)

Figyelt kérdés

Szóval mindíg máskor és más helyen, de az is lehet hogy egy hónapban csak kétszer vagy egy napon háromszor átjár ez az érzés.. Olyan hogy elképzelem hogy élünk, ez így furán hangzik de tényleg ez van, mintha testileg abban a percben ott lennék de lelkileg nem, és mintha csak akkor kezdtem volna el élni, pedig egyáltalán nem. Olyan fura, olyan mintha egyedül érezném egy kicsit magam..

(ha valami nem világos akkor írjatok nyugodtan privátot:))

Előre is köszönöm a válaszokat!


L



2018. aug. 19. 12:32
 1/1 BlackWolf0128 ***** válasza:
Megnyugtatlak, ezzel az érzéssel nem vagy egyedül.Velem is gyakran előfordul. De már nem törődöm vele, mert tudom hogy rövid ideig tart. Egyébként a borderline személyiségzavar egyik jellegzetes tünete. Persze ha nincs ilyen jellegű gondod akkor semmi komoly ;) Ha szeretnél beszélni erről, írj privátban.
2018. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!