Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretetre vágyom és arra,...

Szeretetre vágyom és arra, hogy szerethessek, törődhessek, de nincs párom. Hogy lehet ezt az érzést megszüntetni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.

2018. aug. 19. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mi gátol abban, hogy legyen párod?
2018. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy az, Ady?

*

Ezért minden: önkínzás, ének:

Szeretném, hogyha szeretnének

S lennék valakié,

Lennék valakié.

[link]

2018. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, így magától sehogy... Tele a tököm h azt mondják mások h a hobbi meg az elfoglaltsag segít, de nem lehet mindig vmit csinalni... Egyszer úgyis beüt a dolog... Csak az segít ha ismerkedni próbálsz, tudom h szar :(
2018. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyás vagy szerezz be egyet, de olyat, amelyik megítélésed szerint illik a személyiségedhez.


Rokonok, testvérek és tartós barátságok is segíthetnek túllendülni a nehezebb időszakokon.


Próbálj nyitottabb lenni a világra és járj el ismerkedni (pl. egy vagy több haveroddal, barátoddal). Ez egyrészt növelné az esélyeid a pártalálásra, másrészt segítene enyhíteni a jelenlegi helyzeteden.

2018. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele,csak lány vagyok.
2018. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!