Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyermekkorból jövő tesze-tosza...

Gyermekkorból jövő tesze-toszaság esetén milyen munka érdemes felnőttként? Vezetői?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a teszetosza?
2018. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vonatkerék- pumpáló.
2018. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Úgy értem, hogy burokban nőttem fel. Nem intéztem, nem csináltam semmit. Pl postára elmenni stb


Illetve, mi lenne az a kihívás, ami segítene?

Pl mint mikor valaki fél a pókotoktól, aztán azért is megfog egyet, ezzel legyőzi a félelmét.

2018. aug. 20. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

"milyen munka érdemes"

"pókotoktól"

Ezt olvasd el még egyszer. :))

Ja amúgy ez nem rólad szól, egy bajod van , hogy te sem vezető vagy csak valami olyasmin falusi suttyó aki azt hiszi, hogy vitte valamire. Kb krisztusi korba léptél amikor kibújtál az anyuka szoknyája alól. Eltaláltam?

2018. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz a tippen akkor pedig arra gyanakszom, hogy egy olyan ember vagy aki nem szereti a munkáját de valamiért nem akar változtatni, vagy azért mert kényelmes, (megszoktam jó lesz ez még 30 évig) vagy pedig fél változtatni.
2018. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!