Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt ilyen rosszak az emberek?

Mièrt ilyen rosszak az emberek?

Figyelt kérdés
Feltettem egy facebook csoportba, hogy hol lehet kapnia környèken szegecselt, tüskès csuklòszorítòkat, nyakörveket ès kommentbe porrá aláztak, csak azèrt mert nekem bejönnek az ilyen cuccok ès fel mertem tenni eme kèrdèst, hogy hol lehet kapni a fenn említett cuccokat. Aki máskèpp öltözik, vagy más az ízlèse, ennyire szokás megalázni?

2018. aug. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez még semmi, ha tudnád milyen állat módjára tud viselkedni egy-két ember..

Válaszolni nem tudok, butasság, empátia hiány, ezer oka lehet miért ilyen valaki..

2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen az élet. Szokj hozzá.
2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Többféle ok lehet: 1, irigyek, hogy te mered vállani a nézetedet; 2, direkt szítsák a feszkót, mert a net mögött lehet (olyan ez, mint amikor a kiskutya a kerítés mögött vagány, de a kutyatársai közt lepény:); 3, ezek a cuccok értékesek, így azt gondolják, hogy "fú, mennyire gazdag lehet", és hogy miért pont erre költöd a pénzt - azt persze nem nézik, hogy ők meg X,Y,Z-féle telóra, sörre, cigire, stb.-re költenek vagonnyi mértékben.


A lényeg: éld az életed és ne foglalkozz ilyenekkel.

2018. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a bejegyzésedet, hogy megtudjuk miért támadtak rád?!
2018. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Töröltem a bejegyzèsem azòta ès zárt fb csoportba törtènt.
2018. aug. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!