Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha szégyellem mások...

Az baj ha szégyellem mások előtt főként lányoknál, hogy a buszra/villamosra kell várni?

Figyelt kérdés

Elég későn lett jogsim 21 évesen, egyrészt előtte nagyon szartam a jövőmre, szórakozni jártunk minden héten. Utána magamtól kaptam kedvet a vezetésre, egy kis városi autóval jártam, de még azzal is többnek/szabadabbnak éreztem az életem, egy ideje eladtam, és komolyabbra fogok beruházni, de még kell egy kis pénz,addig marad a tömegközlekedés, de teljesen kiszolgáltatottnak, bénának érzem magam, ilyenek járnak a fejembe hogy másra kell várnom hogy elinduljak hazafelé...


Nem olyan rég jött a munkahelyre két fiatal csaj, mosolygós vidám természetűek, kint a megállóban oda jönnek és beszélgetünk, átfutott a fejemen hogy most lenne autó, párszor felajánlanám hogy elviszem egy darabig.

Legutóbb is úgy köszöntünk el hogy már jött a buszom, pedig még tudtunk volna dumálni


Nem tűnnek nagyra vágyónak mint a legtöbb mostani csaj akiknek focista kellene


2018. aug. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyelem kik várják a buszt..elvégre ők is azt várják.

Nincs benne semmi.

27N

2018. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért akarsz autót, hogy furikázd a nőket, előbb utóbb kihasználják. Szerintem nem késő a jogsid, én 29 vagyok és még csak most tervezem letenni. A nőknek akkor is tetszel ha busszal jársz, ha alapból kedves, rendes vagy. Szerintem ha normálisak ezek a lányok, akkor nem azt nézik, hogy mivel jársz.
2018. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szep kisebbsegi komplexusod van kerdezo. Miert tartod kevesebbnek azokat akik busszal jarnak?
2018. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Volt lakótársam, aki igazi Qrógép volt. Volt amikor naponta más csajt hozott fel, pedig nem volt kocsija soha életében és 3X-en túl van.


Viszont ő is azt állította, hogy azért néha, főleg komolyabb kapcsolatnál jó lenne ha lenne. Mert csak jobb hazavinni a csajt, mint buszozni vele hajnalban a sok piás, balhés között.

2018. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Na igen, alapból szeretek vezetni, még a motoros jogsit is tervezem jövőre, idén már nem kezdtem bele

Szerintem jó dolog beülni, felülni és menni akármerre, tömegközlekedéssel ezek nehézkesek, hosszú utak.

2018. aug. 22. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, szeretsz vezetni, de mi köze ennek másokhoz? Ne másokért akarj autót venni és ne érezd magad zavarban mások előtt emiatt.
2018. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális lány azért nem utasít vissza csak mert nincs jogsija az embernek.
2018. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!