Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan már itt tartunk?

Most komolyan már itt tartunk?

Figyelt kérdés
A facebookon beléptem egy lájk cserélő oldalra,mert be neveztem egy fotó pályázatra.Ok azt megértem valaki mondjuk a cégét akarja le lájkoltatni,vagy épp valami terméket vagy mondjuk pályázati dolgot ilyesmit,de mikor emberek magukat lájkoltatják az már durva.Eddig két csaj kért a saját képére cserébe lájkot,nem csúnya csajok de a mű lájkra van szükségük az önbizalomhoz?Úgy értem ok szépek ha csak úgy látnám a képüket oké léteznek de így lájkoltatják magukat vagyis olyanok is le lájkolják a lájkjukért cserében akik amúgy nem tennék.így gondolom el mondhatják nézd milyen szép vagyok mennyien lájkoltak,miért jó ez a műiesség?Ettől megnyugszik a kisebbségi érzésük?

2018. aug. 22. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerezzél már magadnak nőt a rinyálás helyett! Ha megtalálod a másik éned, magasról sz.rni fogsz a lájkolgatásokra.
2018. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, mert nem érdekel.


Téged miért érdekel? Náluk ez egy motivátor. Nem kell ilyenné válnod, csak mert ők ezt teszik. Nyilván nem is akarsz...


Beléptél egy oldalra, most meg feleslegesen idegeskedsz. Lépj ki, vagy ne foglalkozz velük.


Aki ilyen, az meg úgysem fogja ide neked leírni, mert észre sem veszik magukat. Miért is tenné, neki ez a természetes.


Engedd el...

2018. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1


Te elolvastad amit írtam,konkrétan nem az a lényeg van e barátnőm vagy nincs,én egy pályázat ügyében léptem be a csoportba csak fura,hogy mű önbizalmat vásárol valaki magának olyan emberekkel tetszikeltet aki amúgy szarna az egészre.

2018. aug. 23. 00:31
 4/10 A kérdező kommentje:

# 2


Jó tőlem csinálja csak fura,engem el gondolkodtatnak ezek a dolgok az emberekről.

2018. aug. 23. 00:32
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

A facebook-on (és általában minden "ingyenes" szociális platformon) eleve mi magunk, a felhasználók vagyunk a termékek - így tulajdonképpen semmiben sem különbözik egy szelfi lájkoltatása egy üdítőitalétól.

Emberi erőforrása vagy a cégeknek, akik itt informálódnak rólad. Fogyasztója vagy a társadalomnak, célpontja a reklámoknak. A párkapcsolatok szerves részét alkotja a facebook, és a profilod 5 perces átfutásával jobban meg lehet téged ismerni, mint egy hétnyi beszélgetéssel. A facebook egy legális emberkereskedelmi webshop.

Egy saját kép kamu-lájkoltatása egészen pontosan megegyezik egy BigMac-ről készült plakátfotó retusálásával. Jobbnak, minőségibbnek mutatni a terméket, mint amilyen az valójában.

2018. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Manapság már attól lesz menő valaki, ha több száz lájk van egy képén. Sohasem értettem ezt a felfogást, és nem is fogom.

Felesleges foglalkozni ezzel, mivel egy normálisabb ember ezt nem tudja felfogni.

2018. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A facen égő az, ha nincs lájk vagy kevés van. Plane ha az profilfoto.

Ezért

2018. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, pont az ilyen bizonytalan emberek miatt van ez a marha ngy túlkompenzálás...


Pont letojnám, ha akár egy sem lenne a profilképemen.


A családom szeret? Igen

A párom? Igen

A barátaim? Igen


Akkor meg ki a lófüttyfenét érdekel a többi része? Ez csak az önértékelési problémákkal küzdő emberek megnyugtató álomvilága, hogy azt érezhessék ők is számítanak valamit, hogy nekik is ér az életük valamit, hogy ők is beleillenek társadalmi képbe.


Ha tudnák, hogy ez bizony e nélkül is lehet így...Szép életük van biztos, de még szebb is lehetne és talán kevésbé felszínes.

2018. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8


Sajnos ezt hozta a mai társadalom,mert a médiában mindenhol a hülyeséget nyomják...

2018. aug. 23. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Rinyáltok itt továbbra is.
2018. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!