Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk nalatok milyen szemelyise...

Fiuk nalatok milyen szemelyiseg jon be egy lanynal?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Hmm.

Kedves, aranyos, okos, értelmes stb. az ilyen "alap" jó tulajdonságok.

Emellett legyen viszonylag sportos, szeressen túrázni, szeresse a természetet.

Zenénél nem hátrány a rock/metál szeretete.

17f

2018. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Legyen megértő, kedves (persze ne nézzetek bunkónak: kölcsönös kedvességre gondoltam), ne a műköröm meg a drága ruha meg arany fülbevaló érdekelje (röviden: ne legyen plázacica) és legyen egy kis kalandvágya is, ne csak otthon érezze jól magát. A külső nem igazán érdekel, de ha nagyon döntenem kellene: a kisebb és kicsit duci lányok jönnek be a legjobban, barna szem-barna haj párossal.


De mivel úgy sincs lehetőségem válogatni, így ez csak egy elfeledett örök álom marad.. :)

2018. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
2-es, kár, hogy foglalt vagyok. :D
2018. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább az olyan, aki kedves és nem ítélkezik. Legyen egy adott értékrendje, amivel azonosulni tudok.

Sosem voltak nagy elvárásaim sem külsőleg, sem belsőleg, nem vágytam sosem extrém lányokra. Persze, ha az lenne, az sem zavarna.

A legfontosabb, hogy egy hullámhosszon legyünk, anélkül mindegy milyen jó ember, ha úgysem jövünk ki jól.

A kedvesség és a nyitottság nálam az, ami a legfontosabb. Én mindig az a típusú ember voltam, aki bármiről el tud beszélgetni. Még ha valamihez nem is értek, szívesen meghallgatom, abból is tanulok.

2018. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi különös, csak egy átlag nő legyen, az már megfog.

Vagyis: kedves, nevetgélős, odaadó, figyelmes, vidám, pozitív.

A külső csak annyiban érdekes, hogy szimpatikus legyen.

2018. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kezdetnek: becsület, tisztelet, realitás, józanság, igyekezet, erkölcs


később: csendesség, kedvesség, merészség, kreativitás, nyitottság, humor, hitelesség, hűség, bőkezűség, önállóság, empátia


sok szép szó egymás mellett, mégsem fogod érteni, hogy mi kell úgyhogy vázolom:


-jóban van akivel erre lehetősége van

-van oka ha hozzászól valamihez

-nyitott minden lehetőséget átgondolni

-egy életre tervez velem ezért rendben tartja a hozzáállását a kapcsolathoz

-bizonyos értelemben konzarvatív, nem tudja elragadni a korszellem ha legbelül nem érzi otthonának a divatot

-nem dohányzik/drogozik/cigizik

-hozzá mer érni egy idős emberhez, nem társít előítéleteket az emberek aktuális helyzetéhez

-önálló gondolatai vannak, amikkel nagy szerencsémre bemutatja a hibáimat

-kedves mert az egy jó kezdés mindenkivel szemben

2018. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Válaszoló srácok, ti hol éltek? Olyan jó látni, hogy valakiknek ez számít egy lányban, az én gimnáziumu évfolyamomon alig vannak normális értékrendű fiúk.


17/L

2018. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ott élünk mindenhol. Csak levegőnek néztek minket sokszor, mert a nagydumás alfahímek után mentek, a kérdésed mögött is (ti hol éltek?) egy ilyen alfahímet képzelsz el, akinek nem számít a külső egy lányban...
2018. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nyolcas! ezzel mire mész, hogy a múlt sérelmeit egy ártatlan lányon szeretnéd számonkérni? kinek lesz ezzel rossz? mindkettőtöknek? igen.


hogy hol vagyunk? én épp betont keverek, segítek építkezni az öcsémnek.


amúgy ezerfelé mint ahogy az ízlésünk szerinti lányok is..csak ugye sok ember közül elég nehéz megtalálni azt aki kell

2018. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8#

Sajna elég sok a páwa, tömeg fiú, akik engem kifejezetten taszítanak. Ellenben a rendes fiúkkal.Pl ahogy az 1# hozzászóló írt, nagyon szimpatikus.

17/L

2018. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!