Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiség lehet az...

Milyen személyiség lehet az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Bulikra ritkán mond nemet akkor meg furán viselkedik. A többiek énekelnek meg isznak, ő meg csak ül sokszor beakar olvadni közéjük akkor ő is csinálja de jóval visszafogottabban mintha kényszer lenne neki ezért csak a háttérben mer megmaradni. Onnan tudom hogy kényszer neki mert időnként abbahagyja. Volt egy ünneplés ahol mindenki ugrált meg poénból lökték egymást. Ő is ott volt de nagyon visszafogottan ugrált és senkit nem lökött majd abbahagyta az ugrálást is. Bement a tömegbe akkor őt is lökni kezdték ő meg behúzta magát mintha megijedne. Egy másik alkalomkor egy magas szikláról kellett a tengerbe ugrani, páran leugrottak, ő is megakarta mutatni de már félve indult meg és lógott egyet de nem ugrott le. Mindenki felröhögött ezért próbálta magára erőltetni ő is de elég visszafogott volt meg kényszer. A közösségi oldalon csak általa kiválasztott embereket követ, a közvetlen környezetéből se igazol vissza mindenkit, van akit ki is töröl pedig ismeri. Ez milyen már? Sokszor a társaságban fejére teszi a fejhallgatót hogy ne szóljon hozzá senki. Ha ilyen miért akar beolvadni a társaságba? Inni is alig akar, sokszor kijelenti h nen fog inni és akkor így is tesz. Az ilyen miért nem költözik egy lakatlan szigetre? Miért erőlteti hogy olyan legyen mint a többiek? Ha olyan nagyra tartja magát hogy nem beszél akárkivel akkor ne akarjon beolvadni sehová mert ez nagyon nem megy neki.
2018. aug. 24. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Messze áll ettől a társaságtól, de nem kicsit és abszolút nem érzi jól magát ebben a közegben. Szerintem valaki közületek erölteti, hogy menjen, pedig nem kéne.

Okosabb nálatok szerintem, legalábbis ahogy irsz róla..

2018. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az okos ember nem hagyja magát befolyásolni a környezete által, aszerint él és viselkedik, amit ő maga megfelelőnek ítél meg. Nincs ebben semmi " nagyra tartja magát" gondolat.
2018. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy okosabb nálunk? A csapatban is ezt csinálja, nem csak a mi társaságunkban
2018. aug. 24. 18:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 Biztos vagyok benne, mert nekem már a negyede is amit itt leírsz sok lenne belőletek. Ha meg ennyit bír az két dolgot mutat: valaki erőszakolta, hogy legyen ott, és igyekszik minnél jobban kivonni magát közületek.
2018. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pont hogy beolvadni akar, olyan mintha megakarna felelni
2018. aug. 24. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod.


*Sokszor a társaságban fejére teszi a fejhallgatót hogy ne szóljon hozzá senki.


Ez árulkodó, és többet mond minden szónál. Legalábbis nekem.

2018. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti miért nem tudjátok őt elfogadni ilyen magánakvalónak?

Igen, eljár veletek bulizni, mert fontosak vagytok neki. Folyamatosan beleerőlteti magát számára kényelmetlen helyzetekbe, mert ezt várjátok tőle. Valószínűleg ő attól is tök jól érzi magát, hogy csak csendben ott van köztetek a háttérben, miközben szórakoztok.

És nem "olyan nagyra van magával, hogy senkivel se beszél", csak egy kicsit zárkózott.

2018. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es válaszolóval egyetértek. Amúgy mi lenne, ha egyszer ő szervezné a programot? Kérdeztétek már őt valaha, hogy ő mit akar vagy hová akar menni, esetleg veletek? Mert ha zárkózott vagy és kevés barátod van, akkor nyilván mindenre rámondod, hogy "jó az nekem". Az meg, hogy megválogatja a barátait, az miért baj?

"A közösségi oldalon csak általa kiválasztott embereket követ, a közvetlen környezetéből se igazol vissza mindenkit, van akit ki is töröl pedig ismeri. Ez milyen már?" Na hát ez van, léteznek olyan emberek is, akik nem szeretik a tömeget, és megpróbálják minden áron elkerülni. Nekem se tetszene, ha facebookon az "ismerőseim" fele csak kényszerből lenne ott.

Esetleg arra gondoltatok már, hogy milyen jó tulajdonságai lehetnek, vagy csak egy ördögfiókát láttok benne?

2018. aug. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
amikor beakar olvadni akkor is látszik h nagyon kilóg, tehát nem igen megy neki, meg azért lehet néha magát adja, mert idegekkel ezt tányleg nm lehet birni akkor teszi a fejére a fejhallgatót
2018. aug. 25. 09:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha segítenétek is rajta? Vagy csak a távolból fogjátok nézni és közben nevetni fogtok rajta? Úgy persze, hogy nem lehet bírni idegekkel.
2018. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!