Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom, hogy így esélytelen...

Jól látom, hogy így esélytelen emberi kapcsolatokat kialakítani és soha senkinek nem lehetek szimpatikus? Maximum csak sajnálatból állnak velem szóba

Figyelt kérdés

Ha nem beszélek túl sokat és nem vagyok képes másokkal együtt röhögni, nem vagyok vicces, humoros, értem a viccet de nem vagyok képes kimutatni a pozitív érzéseimet hanem sokkal inkább búskomor, lehangolt vagyok általában.

Alapvetően búskomor, befeszült és lehangolt vagyok és hajlamos vagyok pánikolni is.

Így tényleg ember nincs, aki el tudna fogadni, megkedvelni?


2018. aug. 25. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és fontos információ, fiatalokról van itt szó, fiatal vagyok és fiatalok társaságát szoktam így keresni, huszonéveseket
2018. aug. 25. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy megkedveljenek így? Siránkozz nyugodtan, ha arra nem gondoltál, hogy esetleg változtass valamit....


Én is szeretném, ha az életben szánalomból elhalmoznának minden jóval, és semmit sem kell tennem érte, csak siránkozok aztán hullik az ölőmbe minden.. Legyen szó munkahelyről, anyagi biztonságról, párkapcsolatról, szociális helyzetemről, semmiért se küzdjek, csak várjam, hogy egyszer csoda történik és megsajnálnak.. Nahát!

2018. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez így van... negatív embereket mindenki kerüli.

Úgy gondolom te is kerülöd a hozzád hasonló negatívakat.


Szóval nincs ebben semmi fura.

Ha azt akarod, hogy szimpatikusnak tartsanak mások, akkor legyél olyan, akit te is szimpatikusnak tartanál! Ennyi az egész.


Persze ez nagy energiabefektetés, akár évek munkája kell hozzá, sok tanulás a kommunikációról, gyakorlás, csalódás, újabb tanulás, kutatás-kérdezés stbstb...

De megéri szerintem... 🙂

2018. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy alapból ilyen személyiség valaki. Akkor játssza meg magát azért, hogy megkedveljék? Lehet, hogy csak a megfelelő társaság kell, amire még nem talált rá, ahhoz, hogy más legyen. A megfelelő emberek búskomornak is fognak szeretni.
2020. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!