Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha fiúként lányos...

Mit tegyek, ha fiúként lányos vonásaim vannak?

Figyelt kérdés

Kicsik a füleim, kicsi az orrom, nagy, husos szám van és nagyon finom vonásaim vannak, sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Kb 170 centi vagyok és 56kg, nagyon nehezen tudok hízni is meg izmot termelni is. Szélesek a vállaim viszont a törzsem tokre vékonyak. A fenekem átlagos, a lábaim viszont hosszúak és bár nem pálcikák, elég vékonyak.

És ezeknek az összességének hála, ha nem 14 évesnek néznek, akkor valami edgy tomboy csajnak, egészen addig amíg meg nem szólalok mert a hangom pedig eléggé mély.

Szakállat nem tudok növeszteni, max szakmunkás bajszot azt pedig inkább passzolom.

Öltözködni is sima fiu ruhákba szoktam h&m-és bershka-ból.

Szóval valami tanácsot kérnék, hogy hogyan kerüljem el a félreértéseket, mert egy olyan városban lakom ahol eléggé...konzervatívak az emberek és simán oda jönnek hozzád, hogy "te most mi vagy?", mert amúgy leszarnám, hogyan nézek ki, de jobb a békesség.

17F



2018. aug. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni , fegyencet meg thaiboxot , sok mozgás kitartás markánssá tesz . A borotválkozást kezdd el , de az áll alá és a nyakra ne vágj le semmit .
2018. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal vagy, fogsz még változni. Hogy az általad kívánt irányba változz, elkezdhetnél sportolni, egy kis súlyt magadra szedni. A szőrzeted is dúsabbá válhat, később növeszthetsz borostát.

Egyébként sokan vonzónak találják a lányos típust, többek között én is, a párom is hasonló lehet hozzád. Neki 47 évesen is kölyök arca van, fiatal korában meg elég feminin vonásai voltak. Szerintem szexi. Semmiképpen se keseredj el emiatt.

2018. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, az ilyen androgün kinézetet sok nő/lány találja vonzónak.
2018. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. Nagy helyes lehetsz.
2018. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok én is, tőlem utoljára 15 évesen kérdezték meg hogy fiú vagyok-e, vagy lány. Nem igazán érdekelt sosem, hogy mit gondolnak. Sok lánynak ez tetszik amúgy, nem mindenki az izomagyú kopaszokra bukik :D

Tanuld meg leszarni az olyan emberek véleményét, a normálisabb úgysem a külsőd alapján fog ítélkezni.

2018. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

31 éves férfi vagyok, 175 cm, 61 kg. Ez még hagyján, de olyan selymes, fiatalos a bőröm, mint egy tinilánynak, a gondolkodásom is nőies. mondjuk engem nem zavar, nem is akarok férfias lenni.


de ami a lényeg: az a kérdés, h jól érzed-e így magad. tény, h sztem engem is sokan melegnek vagy akárminek néznek, de igazából beszólnak nem nagyon szoktak, pedig egy kis pár ezres vidéki koszfészekben élek.


egyébként ez vicces :D de az én hangom is elég mély.

2018. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!