Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Árufeltöltőként mennyire...

Árufeltöltőként mennyire nehéz dolgozni?

Figyelt kérdés

Holnap kezdek Pennyben diákmunkásként. Dolgoztam már korábban teljesen más munkakörben több hónapot, de boltban még soha és eléggé félek, hogy mi lesz.

Leginkább attól tartok, hogy az izgalomtól/félelemtől összetörök/leborítok valamit vagy akármi. Mennyire nehéz úgymond mindent épen tartani?


Illetve, mennyire pörgős ez a munka? Mármint elképzelni nem tudom, hogy órákon keresztül csak pakolunk folyamatosan, hát 10 ember egy egész üres boltot fullra bepakolna egy délelőtt alatt.

Illetve, első napra csak 4 órát vállaltam, nem létszükséglet, de lesz lehetőségem enni? Mármint szólnak majd, hogy pihenjek és egyek vagy nekem kell intézkednem? Gondolom ezt holnap reggel elmondják, de nagyon aggódom.


2018. aug. 26. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pennyben még nem dolgoztam, de másik multinál már igen árufeltöltőként. Nem volt gyakori hogy leborítottunk volna valamit, bár néha előfordult, (nem csak velem mással is), de akkor csak simán leírtuk seljetbe azt annyi. Ugyanúgy amikor volt hogy a vevők borítottak le valamit.

Amúgy ne úgy képzeld el hogy üres boltot kell felpakolni :D Hanem mindig jön áru, és ami épp van azt kipakolod a megfelelő helyre a többi mellé, bár van amikor pont abból a termékből egy sincs kint, nyilván azért is lett berendelve. Annyi hogy a szavidők miatt lehetőleg az új terméket hátra kell pakolni, bár mondjuk ennek inkább csak a hamar eljárósabb termékeknél van jelentősége (pl majonéz, csokik ilyesmik) az ilyen konzerv meg ami több évig eláll még annál mehet rögtön előre.

De egyébként majd úgyis elmondanak mindent, hogy mire figyelj, mit hogyan kell, szóval ne izgulj, ha valamit meg nem tudsz, kérdezd meg nyugodtan, inkább jobb ha segítenek mint hogy rossz helyre pakolj. (Legalábbis nálunk így volt a dolog)

2018. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Easy. Én is pennyben dolgozom (16 éves lány vagyok) és nem megerőltető. 6 órában megyek mindig, nyugodtan bevállalhatod te is. Annyi, hogy egész nap gyalogolni kell. Van egy fél órás szünet amikor a főnök szól, akkor lehet enni. Kissé monoton, de van amikor van egy ilyen holtpont amikor nincs tennivaló, és akkor borzasztó, azt kívánnád bárcsak csinálhatnál valamit. De ha épp nincs dolgod,akkor is pakolgatni kell, hogy azt lássák dolgozol. Az a legjobb amikor az üres dobozokat kell levenni a polcról és a kartonokat le kell préselni a préselőgéppel, a nejlonokat meg bele kell dobálni a gyűjtőbe. A munka 60%-a ebből áll, de akkor nyugis a helyzet. Valamikor szólnak, hogy pakolni kell nehezebb dolgokat vagy takarítani kell (polcokat letörölni, felsöpörni, felmosni, a kint lévő bevásárlókocsik alól kiseperni a szemetet stb) De mondom, tényleg nem nehéz és ha kell a pénz akkor elleszel vele.
2018. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!