Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem szereti magát fényképezni?

Figyelt kérdés

Múltkor jutott eszembe hogy én magamról kb másfél éve csináltam képet utoljára és ugyanaz van azóta kint minden közösségi felületen. Eszembe nem jutott fényképezni magam, utálom is a magamról készült képeket. De az ismerőseim állandóan mondják,hogy csináljak újakat magamról és nem hiszik el hogy nincs rólam friss kép. Nekem semmi kedvem ehhez. Míg mások heti több alkalommal tesznek fel új képeket a netre.



Van ilyen ember még rajtam kívül itt vagy tényleg olyan meglepő ez?

N


2018. aug. 26. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

100%, hogy van hozzád hasonló ember, nem vagyunk egyformák.


Egyébként szereted magad?

2018. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2018. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Nincs különösebb bajom magammal. Átlagos testalkatú és kinézetű vagyok. (162 cm, 53 kg, barna haj,kék szem) Nincs semmi különleges rajtam. Persze olyan zavar hogy lehetne feszesebb a combom stb de nem emiatt nem készítek képet magamról. Bár tény, hogy képeken nem látom olyannak magam mint tükörben. Plusz valahogy eszembe nem jut hogy na most én arra szánok X percet hogy fényképezgessem magam majd feltegyem a közösségi oldalakra. Csak folyton ezt kérdezgetik az ismerőseim és nagyon unom már.

Ezért vagyok kíváncsi hogy más is van-e még ìgy.

2018. aug. 26. 13:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok év alatt, sok külföldi út, sokezer fénykép, ha van 5, amin rajta vagyok, tényleg.

Amúgy ilyen szituban végtelenül zavar, hogy van akinek csak az a fontos hogy rajta legyen mondjuk a Kis Hableánnyal (mondhatnék bármit) egy képen.

Ez még nem annyira, az már végképp mondhatni felbőszít, hogy a kép elkészülte után nem megy el onnan.

Én nem szeretném őt fényképezni, nekem egy "magányos" hableány kellene, hogy a példánál maradjak.

2018. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, kb 13-4 eves korom ota, talan van 8-10 kep amin rajta vagyok,


26/F

2018. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jelen:D
2018. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6+


Kérdező nem mindeki szeret pózólni, én útálok pl.

2018. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én is, bár nem is tudok :D

Ment a zöld mindenkinek!

2018. aug. 26. 14:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, egy selfie sincs kint magamról.


N

2018. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jelen: nálam volt egy törés az életemben 2005-2006 környékén, azóta nagyon nem szeretem, ha fényképeznek, nem is engedem, csak ritkán, a régi fényképeket nem is nézem meg.
2018. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!