Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irreális ilyen fizetésnél,5...

Irreális ilyen fizetésnél,5 milliós autót venni?

Figyelt kérdés

2017es 1.6os 120 lóerős Vitara, közel 8 éve hajtom a mostani autómat, amit friss jogsi után vettem, viszont lehetőségem lenne lépni, igazából nincs olyan ami ellene szólna, a régi autót beszámítják tehát nem is menne 5 millióig a vételár.

Jelenleg 200-210e nettó a jövedelmem és a juttatások, havi szinten így is marad számlák után 140-150e ft-om amiből a kaja max 30-35e, a többi kiadás mellékes.

Vállalható lenne?

A jövőmre nézve nincsenek különösebben elképzeléseim


2018. aug. 28. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ehhez népszavazás?

Ha úgy gondolod , vegyed meg.

2018. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nezz utana, mennyibe kerul szalonbol... Maximum a feleert vedd meg, mert amint megvette a jelenlegi tulaj, fele annyit er.


Amugy a kerdesedre valaszolva te tudod, mennyit koltesz, mik az igenyeid... De egy autot nem eleg megvenni (de ezt neked is tudnod kell).

2018. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha már ennyi pénzt ki akarsz adni, akkor válassz inkább egy normálisabbat.
2018. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár ki is csengetheted, ha a + ktg-ek is beleférnek.
2018. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szalonból érvágás lenne megvenni, 1-2 éves modellt gondoltam, alkatrészt tekintve még olcsóbban is jönnék ki hiába új autó, a Vw-re többet kellett otthagyni néha szerviznél, amit magam már nem tudtam megcsinálni.
2018. aug. 28. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

minden kocsimat németből, hollandból hoztam


perpill egy új v 0-20 km-es kocsi az általad említett szériából 4.5 mill regadóval+tokkal-vonóval, ha kiváltasz eu adószámot (nem túl bonyi) akkor 4 millába belefér


ha most én költenék 5 milliót kocsira és nem túl sokat közlekednék Budapesten (várható dízelkitiltás) akkor én egy 8-9 éves, 177lovas, BMW X3-at vennék max 40000 km-rel..erősebb, mégis 2 literrel kevesebbet eszik..

a szervizigényük pedig meglepően közel azonos..persze márkaszervizbe sose vinnék kocsit..


jó amúgy a Suzu is csak lennének még a kettő között olyanok mint Mazda, Kia, Skoda, stb..

2018. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!