Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Jackson-ról?

Figyelt kérdés
Én imádom,csak kíváncsi vagyok hogy mi a véleményetek

2018. aug. 28. 19:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ja és nője meg volt te ritka hülye és képzeld felesége is volt még még gyerekei is vannak te toprongy. Az a baj a mai világgal hogy nem tisztalik a jó embereket
2018. aug. 28. 20:44
 12/37 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező! Ne tegyél úgy, mint ha csak az orráról lenne szó. Legalább saját magad ne akard már átverni, csak mert a rajongásod elvakított. Freddie Mercury-t is folyton cseszegették a fogai miatt, mégis lepergett róla. És mellesleg klasszisokkal nagyobb tehetség volt, mint ez a majom. (Amúgy pedig ha véleményeket vársz M. J.-ról, akkor fogadd el, hogy az enyém ez. Ha nem tetszik, nyiss egy fun clubot és tiltsd ki azokat, akik kritizálni merészelik.) :D
2018. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
85%

Csodálatos zenei pályát futott be.


Írigyelték, médiaáldozat volt -koholt vádak stb...


Világkörüli turnéja előtt tették el láb alól'-hatalmas pénzek forogtak kockán...

-Ha van Jackson akkor senki nem megy el egy Rihanna koncertre!


"Nagy amerika" -vakítás manipuláció!


Sajnálom,hogy már nem él .


N/43

2018. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
A zenéit szeretem, táncosnak is nagyon jó volt, emberként nem ismerem így nem tudok ítélkezni róla de a gyereksztároknak általában nincs túl fényes életük :(
2018. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
47%
Munkásságát tisztelem,de a dalait egyáltalán nem szeretem az irreálisan sok magas hang miatt. Ha rádióban hallom,mindig kikapcsolom.
2018. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
47%

Szegényt sokan bántották, alapból néger ember volt, de aztán utálta az lenni, probalta valtoztatni az eletet.

A streszz ellen, begyogyszereztek...

Szanalmas volt az orvos, hogy tudta hogy mergezo volt, es megis megtette a penz miatt...


Egyebkent nagyon jo ember volt...

2018. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudjátok, hogy az orrát egy tüzijáték találta el egy forgatáson, ezért kellett késöbb plasztikáztatni mert nem sok maradt meg belőle.
2018. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
10%

"Remélem tudjátok, hogy az orrát egy tüzijáték találta el egy forgatáson, ezért kellett késöbb plasztikáztatni mert nem sok maradt meg belőle."


:D


nem tudtuk, szerintem még Michael sem


:DDD

2018. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
84%
Nem értem ezt a sok utálkozó hozzászólást... Akik ilyeneket írnak Michaelről, valószínűleg kicsit sem ismerik és csak annyit tudnak róla, ami a médiában elhangzott. Michael az egyik legcsodálatosabb ember volt, mai napig imádom őt is és a zenéjét is, sosem fogom megunni. A zene ipar nagyon sokat köszönhet neki, zseniális művész volt. Sugárzott róla a tehetség, ez vitathatatlan, a dalai meg dalszövegei pedig nyilván ízlés kérdése, de a legtöbb ember azért elismeri hogy maradandót alkotott. Remek példakép, jó lenne ha többet tudnának az emberek arról, hogy mennyit tett az emberiségért...
2018. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
9%
Szívesen törölnétek a kommentjeimet, ugye? ...de nem tudjátok, így marad a lepontozás. Elhiszem, hogy fáj az igazság. Arról mi a véleményetek, amikor kilógatta a gyerekét az ablakon? Biztos manipulált videó volt, igaz? :D
2018. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!