Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnek valtozni, de hogy,...

Szeretnek valtozni, de hogy, ha korulottem mindenki negativ es csak lehuz?

Figyelt kérdés

Elegge negativ es mogorva ember voltam, sokaig, de tortentek az eletemben olyan dolgok, amik megvaltoztattak, foleg a felfogasomat, aminek hala sokkal kedvesebb, torodobb, tamogatobb es nyitottabb lettem/akarok lenni masokkal. Ez uj emberekkel mukodik is (akik nem ismerik a regi enem), de akik ismertek, azoktol rengetek beszolas, meg furcsa vagy es hasonlo kommentek jonnek, a ferfi ismeroseim konkretan azt hiszik, kikezdek veluk, csak mert regen "fius" voltam es hasonlok... most pedig nokent es emberkent is sokkal jobban, magabiztosabbnak erzem magam es boldogabb vagyok/mindig igyekszem boldogga tenni magam es ebbe szivesen bele vonok embereket is. De szornyen nehez gyakran, amikor kb leszolnak, hogy mi van veled, te nem ilyen vagy, beteg vagy, te nem vagy kedves mi kéne stb.. ezek eleg lehuzos, fajo dolgok, amiket nem mutatok ki, de ezek utan mar nem oszinte a mosolyom, csak jatszom es ezek megtorik a vidam szemelyisegemet. A negativ embereket muszaj magunk mogott hagyni, tudom, de sajnos a legtobb a csaladtagom es a kozeli barataim, akiket szeretek, egy havert barmikor ott hagyok az ilyenekert.


Szeretnek tanacsokat, tapasztalatokat kerni, mit tehetek ilyenkor es hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket, hogyan viszonyuljak ezekhez. Ahanyszor kedves vidam nyitott vagyok es beszolnak, addig a pillanatig ereztem azt oszintenek, utana mar csak megjatszom, mert ugy erzem, francert nem lehet elfelejteni azt, aki evekkel ezelott voltam...



2018. aug. 29. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

"A negativ embereket muszaj magunk mogott hagyni, tudom, de sajnos a legtobb a csaladtagom es a kozeli barataim, akiket szeretek, egy havert barmikor ott hagyok az ilyenekert."


Na, az említett ismerőseid PONT ÍGY gondolkodtak. Jól a fejükbe vésték, hogy többet ne hibázzanak, nálad mire számíthatnak.

Tán gond?! ;)

Ők is bármikor otthagynak egy havert az ilyenekért. ;) Tán nekik nincs joguk erre?


Tudod, az emberi cselekedetek full-duplex módon működnek. Nem pedig half-duplex módon, azért mert Te lánynak születték.

Pofánß@$znak és megjegyzed... Teljes jogod! Egészséges, tisztességes, életképes reakció. Pofánß@$zol mást, és az egy életre megjegyzi : TELJES JOGA!


Tudod!! : Oda-vissza. Oda - vissza!

Teljes megfeleltethetőség szerint működik az egész. A világ legegyszerűbb dolga.


Vagy Te másképp gondolod? (gondoltad)

??

2018. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!