Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy erős nő?

Milyen egy erős nő?

Figyelt kérdés
(Nem izmosra gondolok!:D)
2018. aug. 31. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elbánik a férfiakkal. :)
2018. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán elvisz két rekesz sört.
2018. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden sz*rt eltűr.
2018. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ne gyakorin kérdezd, mert az itteni embereknek fogalmuk sincs arról hogy egyáltalán milyen egy nő.
2018. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyedül jár wc-re. (Én is ilyen vagyok)
2018. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyedül mossa meg a fogát, felismeri, melyik a jobb és bal keze, és általában haza is talál.
2018. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük talán azzal hogy mi egy nő szerepe az életben. Persze a gyermekszülés jut mindenkinek eszébe. Pedig szerintem inkább maga a női tulajdonságok. A nő valamiért sokkal empatikusabb, érzékenyebb a férfinél. Ez nem azt jelenti hogy a férfi nem érzelmes, viszont jobban tud logikusan gondolkodni, míg a nő belebonyolodik az érzelmekbe, és el vesz a részletekben, nehezebb az objektív életben tájékozódnia, stb. Szóval szerintem egy erős nő képes minden körülmények között a szeretettre, a megértésre, és az elfogadásra. Képes feláldozni a vágyait, érzelmeit, álmait, érdekeit másokért. Pont ez teszi őt erőssé.
2018. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Képes feláldozni a vágyait, érzelmeit, álmait, érdekeit másokért. Pont ez teszi őt erőssé."


Bocs, de ez nem a nő definíciója, hanem a rabszolgáé. És mégis hogy a nyavalyába tesz valakit erőssé az, ha mindenestől feláldozza magát másokért? Tudom, hogy a nagyon okos (általában férfi guruk által írt) ezo-könyvek ilyeneket mondanak, de azért gondoljuk át ezt még egyszer.

2018. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8.vàlaszoló vagyok. Pontosan én sem tudom,de szerintem az anyák többsége valami hasonlót tesz. Én nem vagyok még anya. Más okokból viszont meg tudom erősíteni hogy működik, igen is az ilyen hozzá állás nagyon megerősíti lelkileg az embert.
2018. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!