Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell tükröt mutatni...

Hogyan kell tükröt mutatni valakinek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ha a környezetemben hibázik valaki az élet bármely területén, akkor az nem baj, nem kell vele foglalkozni. Ha én csinálnám ugyanezt, rögtön nagyító alá raknák a cselekedeteimet. Hogy kell azt megmutatni másoknak, hogy ők hogy viselkednek velem szemben?
2018. szept. 2. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem erről Dr. Cox jutott eszembe. Nézz meg pár részt belőle, neki vannak ötletei, amiket lehet kamatoztatni a való életben is.
2018. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért csinálják mert görbe tükröt mutatsz feléjük.

Mindannyian analizálunk másokat. A legtöbben csak simán leszűrjük amit le lehet, hogy mi ne essünk azonos hibába. Vagy ha nagyon jó barát akkor próbálunk segíteni neki, elmondani hogy nem jó amerre megy. De ha minden apróságra kiterjed és okoskodva, nem segítve az ember orra alá nyomják akkor inkább valami a saját életükkel lehet a baj. És azt láthatják hogy neked olyan életed van (vagy legalábbis egy bizonyos része) amire ők vágynak. Lehet van valamid vagy valami tulajdonságod amiben jobb szeretne lenni az illető de nem megy. Jobb munkád, jó párkapcsolatod vagy csak szebb a kertedben a fű.

Hidd el, ha valaki alattunk van azzal nem foglalkozunk annyit mint azzal aki felettünk. Hiszen minek? Ezek az emberek akiket mondasz így próbálhatnak lehúzni a szintünkre, vagy legalábbis magukat győzködni hogy hiába vagy te jobb náluk a fontos dolgokban, de ezekben hibázol.


A legjobb görbe tükör az lehet hogyha nem foglalkozol velük. Megpróbálod semmisnek kezelni őket, és minél sikeresebb leszel. Az emberek azt nagyon tudják utálni.

2018. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!