Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek sötét a szeme és...

Ha valakinek sötét a szeme és a haja, kreol a bőre, viszont magas, akkor kizárható a roma származás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak magas, fehér bőrű és kékszemű romák is.
2018. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ez teljesen mindegy. Van ismerosom, aki kreol-sotet szemu-sotet haju es nem roma. Van olyan is, aki feher boru-szokesbarna haju-barna szemu es cigany.
2018. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne, lehet valakinek bármilyen rasszból/etnikumból felmenője úgy, hogy abból semmi nem látszik a kinézetén.
2018. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi megeshet. Nekem volt kreol bőrű, barna szemű, fekete hajú ismerősöm, anyukája nagyon fehér volt, apukája kevésbé volt sötét bőrű mint ő. Rendes, okos, tanult, kedves ember egyébként. Lehet hogy nagyszülő vagy attól fölfele előfordult roma a családban, lehet hogy nem. Mindenesetre se jellemében, viselkedésében, beszédében, semmiben nem hasonlított csak külsőre
2018. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok rasszista, csak azért kérdem, hogy merjem-e előtte a romákat említeni. (Természetesen normálisan).
2018. szept. 2. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rohadjak meg ha értem a kérdést.

Milyen az, ha valakinek sötét a szeme?

"Viszont magas"

A romák csak alacsony sötét szeműek lehetnek?

2018. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A romák általában alacsonyak, ezért kérdem, hogyha mindenben a romákra hasonlít, de "nagyranyúlt", akkor nagyobb-e az esély arra, hogy mégis magyar?


Bár az igazat megvallva nincs is jelentősége, tanult, igényes ember. Csak egy kérdés volt.

2018. szept. 2. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 183 cm és cigány , az unokatesom 17 éves kb 188 nem tudom potosan , de nagyon magas az öccsével együttes ők is cigányok , szóval nem minden cigány alacsony , ahogyan nem minden magyar magas :)
2018. szept. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit lehet kizárni, hogy 100%-ig roma lennél. Mondjuk ez a cigányok 90%-ára is igaz...
2018. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyar az, akinek magyar állampolgársága van. Nincs olyan, hogy magyar vagy genetikailag.
2018. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!