Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Sajnos sok mindent rosszul neveltek rajtam. Azt jól megtanították, hogy magamnak szinte mindent hogyan tudnék megcsinálni. Viszont rám erőltettek sok mindent. Van egy párkapcsolatom jelenleg, de amikor rám jön a pesszimizmus, akkor elkezdek neki ezernyi ajándékot venni, hogy ajándékokkal tartsam magam mellett. Úgy vélem, ez szintén a nevelésemnek köszönhető. Meg szoktam lepni a páromat, de sokszor késztetést érzek az elhalmozásra, hogy bebiztosítsam magamat. Nem akarok ilyen lenni, átlagos akarok lenni! Ha ez számít, akkor mondom, hogy még a szüleimmel élek az egyetem miatt, de a magam elvei szerint élek a neveltetéseket kivéve. Hogyan kezdjek hozzá? Hogyan ne legyenek rossz gondolataim magammal szemben, hogyan legyek biztosabb magamban? Normális válaszokat várok, azoknak köszönöm szépen! 23F

2018. szept. 4. 16:44
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia.


Egy rossz nevelést sajnos csak az évek alatt tudod magadból kiölni.

Nem biztos am h rosszul neveltek csak jószívűnek és odaadónak. Azzal sincs baj ha elhalmozod a párodat, de figyelj hogy inkább érzelemmel tedd.. szerintem az se baj, ha minden héten megajándékozod.. de lássa , hogy igazán szereted és nem csak ajándékozol.

A legfontosabb, hogy költözz el otthonról légy a magad ura majd idővel belásd a hibákat magadtól, és próbálj meg legközelebb nem úgy cselekedni. De ez évek mire rendbejön. Sajnos tapasztalatból mondom.

2018. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!