Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is átvertek a maikupon...

Titeket is átvertek a maikupon.hu oldalon?

Figyelt kérdés
Én vettem egy kupont már az gyanús volt, hogy nem érkezett meg az email cimemre, majd valahogy csak sikerült elérni őket, hogy megkapjam, majd lemondatták az időpontomat és a kupon csak adott időre jó. Szóval kb kuka a pénzem, mert nem hiszem, hogy addigra tudnak adni másik időpontot.
2018. szept. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
mi az, hogy lemondatták az időpontodat? kik? fogadnék egy csomó hibát te követtél el, mert kevésbé voltál körültekintő, aztán most úgy állítod be, hogy de téged csúnyán átvertek...sok ilyen van.
2018. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhvtak, hogy lemondják az időpontom, mert pont akkor amikor én jelentkeztem elromlott a gép... :D
2018. szept. 5. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

áhh, értem. és megkérdezted, hogy abban az esetben, ha másik időpontot kérsz, akkor él-e még a kupon általi kedvezmény?


ja nem...elkönyvelted, téged átvertek. kész.


komolyan nekem idáig fogalmam sem volt róla, mi ez a cucc, továbbra sem fog érdekelni, de utánaolvastam.


tehát ez egy oldal, ami nem szól másról, mint bizonyos leszerződtetett helyeket népszerűsít, cserébe akciós kuponokat biztosítanak, amivel kedvezményekhez jut az ember...


az oldalnak aztán mégis mi köze lenne a partnercéghez, aki épp nem tudja teljesíteni az időpontokat? semmi.


booking.com meg a hozzá hasonló szállásfoglaló oldalak is teljesen függetlenek a szállástól, ha idő közben adminisztrációs hiba miatt teltházas lesz a szállás, miközben a te foglalkásod még nem jutott el a szállásig. előfordulhat, mégsem a booking lesz a hibás, mert hogy te foglaltál, aztán közben átvertek, mert nem is volt már hely.


kommunikáció tudod. megkérdezted volna a helyen, mi a teendő ezesetben a kedvezményes kuponoddal, gondolom nem mondták volna, hogy dugd fel magadnak, így jártál...

2018. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, látom nem érted, na m1
2018. szept. 6. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!