Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért lehet, hogy...

Szerintetek miért lehet, hogy bal kézzel szebben rajzolok, mint jobbal, pedig jobbkezes vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom jobbkezes vagyok. Mindent jobbkézzel csinálok, viszont nem olyan régen észrevettem, hogy még jobbkézzel úgy rajzolok mint egy óvodás, vagy mint egy kismacska akinek ceruzát adtak, addig balkézzel, első nekifutásra is olyan rajzokat készítek,hogy simán ki lehetne őket állítani. Ez miért van? Tipikusan jobb kezes vagyok, a rajz sose ment, de balkézzel meg olyan mintha egy teljesen más ember rajzolná

2018. szept. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg eredetileg balkezes vagy, csak rászoktattak a jobb kezedre.
2018. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

De azért hadd lássam azokat a kiállítható rajzokat. :D

2018. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta csak ez lehet, én is bal kézzel sokkal jobban tudok mindent csinálni mint jobbal.
2018. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!