Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szépség relatív?

A szépség relatív?

Figyelt kérdés

Szerintetek a szépség relatív? Ha nekem tetszik Logan Handerson, akkor lehet másnak nem? (kinézetre)


Én csúnyának érzem magam, de pl barátaim azt mondják, tök jól öltözködöm, és nagyon szép a szemem. Nincs velem baj, de ők mégis csak barátaim, nem akarnak barátaim. Hogy deríthetem ki, hogy tényleg jól nézek e ki?


2018. szept. 5. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Már száz éve Albi bácsi is megmondta.
2018. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy az, mivel mindenkinek más jön be.
2018. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erősen relatív. Az önmagunkról alkotott kép meg teljesen szubjektív, az illető saját fejében dől el. Ezért van az, hogy egyes nők világszépnek tartják magukat, míg mások a mozdulataival, viselkedésével, megnyilvánulásaival módosítják a vizuális képet és azt mondják, hogy bányarém. Elég most itt Kiszel Tündére utalni ?
2018. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

relatívnak relatív, de azért van egy általános mérce amely alapján szinte mindenki egyszerűen eldöntheti hogy szép vagy ronda-e az alany (vagy átlagos)

ebbe persze a saját önértékelésed és önképed nem tartozik bele, mert az h van valami kis baj a fejedben vagy egyszerűen csak nő vagy akkor marhára nagy baromságokat láthatsz és gondolhatsz magadról

kiderítheted, ha megkérdezel jó pár idegen embert képpel társítva (de probáld meg nagyobb szórásban nagy körűen csinálni, pl ne csak singli kanos 20on éves srácokat kérdezz meg hanem idősebbeket fiatalabbakat férfiakat nőket stb stb)

2018. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19 éves srác vagyok, sokat informálódom, önbizalmi kérdésekben és minden ilyen dolgokban, szeretek olvasn, ezért is foglalkoztat ez a kérdés is.


Fiatalosnak tűnök, kb 16-nak néznek, ha rámnéznek, de bóknak veszem, hisz általános iskolába is vannak fullos csajok.


Egyébként küldhetek képet, igen.


Köszönöm a válaszokat :P

2018. szept. 5. 18:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Most, hogy visszaolvasom a kérdésem, eléggé lánynak tűnök, de sorry, férfi vagyok.
2018. szept. 5. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Te a szubjektívre gondolsz, de egyébként relatív is, függ attól, hogy pl. ki áll az adott személy mellett/kihez hasonlítod.
2018. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
Van akinek tetszel, van akinek nem igazán. Mindenkinek nem fogsz tetszeni, azt nem lehet és nem is kell. És a belső értékek, a kisugárzás a fontosabb, főleg hosszabb távon.
2018. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!