Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bevallom, hogy antiszociáli...

Ha bevallom, hogy antiszociális vagyok, akkor lehettek az? Ezek alapján lehettek beteg?

Figyelt kérdés

Úgy értem a pszichopaták nem vallják be ,hogy azok.(19éves vagyok)

Ràm egy csomó minden igaz az antiszociális viselkedéséből:

-képes vagyok tàrsasàgba menni ,de kapcsolatott tartani és teremteni nem

-érzéketlen vagyok

-màsokat tàrgynak tekintek pl :nem is érdekel csak megakarok csinàlni valamit sürgősen és arra kell

-alig vannak baràtaim ők tartanak velem kapcsolatot ,mert nem is érdekel ,ha van

-önző vagyok sokszor öncélú

-nem úgy szerették ,mint màs emberek,eléggé hűvös vagyok

Ja és egyszer megkérdezte a munkatársam ,hogy nem fura ,hogy senkibe nem szerettek bele.



2018. szept. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy valaki antiszociális, még nem automatische beteg. Én is az vagyok, voltam pszichomókusnál, mégse mondta ki rám egyikük se a szakvéleményben, hogy mentálisan beteg volnék.
2018. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Első, amire te gondolsz az az aszociális. Nem ugyanaz a kettő. Az antiszociális személyiségzavar mentális betegség, amit csak szakember tud megállapítani és kezelni. Szóval kérdező érdemes lehet elmenni egyhez.
2018. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szakorvosi vélemény van arról, hogy antiszociális vagyok, mellette pszichopátiás tüneteket is produkálni. Én azért lettem ilyen, mert kisebb koromban viszonylag sok megaláztatás ért. Voltam egyébként pszichoanalízisen is, ahol beszélnem kellett a gyerekkori traumáimról, illetve IQ tesztet töltöttek ki, eredménye 129 volt. (Emlékszem, hogy volt 3 egyforma fej, és egy teljesen másmilyen. Kérdezték, hogy melyik személy tér el a többitől, melyik nem úgy néz ki, mint a többi. Tehát volt A, B, C, D, és a D volt teljesen más kinézetű. A válasz egyértelmű lett volna, azonban számomra unalmas volt, ezért azt mondtam, hogy az A, mert ő a bélyegekért rajong, az összes többi autókat gyűjt. Azt mondta a vizsgáló orvos, hogy soha nem hallott még ilyen választ senkitől.) Ja, és én tudtam, hogy valami nincs rendben velem, tehát mondhatni, bevallottam magamnak, hogy másmilyen vagyok, de ezért is mentem el szakemberhez.
2018. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy valaki antiszociális, nem betegség, hanem egy személyiségtípus

Egyszerűen manapság divat mindenkit patologizálni és neveket ráaggatni.

2019. aug. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehetsz az, ha egy pszichológus vagy pszichiáter ezt a szakvéleményt állította ki rólad


Illetve ha a tüneteid nem csak megjátszottak


Az antiszoc életforma pedig nem betegség, csak manapság divat mindent patologizálni, ami eltér a butabirka átlagember silány kis mentalitásától

2021. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!