Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mindenkinek...

Miért vagyok mindenkinek ennyire unszimpatikus? Miért utálnak? L

Figyelt kérdés
Azt veszem észre másokon hogy utál, lenéz és nem szeretne velem beszélgetni, jóban lenni. Ha valakivel beszélgetek esetleg egy idegennel, ami nem sokszor van, azt látom rajta hogy nagyon nem vagyok neki szimpi és a háta közepére nem kíván engem. Esetleg lehetséges hogy ezt csak beképzelem az önbizalomhiányom miatt? Egy egyszerü szitu , ha pl én és egy barátnőm elmegyünk valahova , akkor mindig csak a barátnőmet veszik észre , neki magyaráznak, csak az ő szemébe néznek ,mintha én ott se lennék. Csendes visszahúzódó vagyok , ami nem egyenlő a láthatatlannal . Ha beszól nekem valaki félek sőt , rettegek visszaszólni, mert félek hogy megvernek, kikészítenek, tönkretesznek lelkileg. Ti hogy mertek másoknak visszaszólni? Hogyan lehetnék szimpatikusabb az embereknek? Ti hogyan szerettetitek meg magatokat másokkal? Egyébként keveset mosolygok , lehet ez sem egy jó dolog. Mit tegyek , már elegem van!!! 19L
2018. szept. 6. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el A mindennapi èlet mágiája c.könyvet,nagyon rövid ès pont ezt írja le.
2018. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Huru77(HUN) válasza:
38%
Pont én is ilyen ember vagyok :D írj nyugodtan 19/f
2018. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
latjak, h nincs onbizalmad es felsz, minden ra van irva az arcodra. az ilyen embereket altalaban kerulik az emberek, es igy benned megjobban igazolodik az a teved kepzet, h valami olyan van rajtad, amiert direkt kerulnenek. igy megjobban magadba zuhansz es meginkabb nem leszel szimpi. altalaban a szulok az elso mintak a tarsas kapcsolodasban, igy, ha ok elutasitoak voltak veled akkor mindenkire ezt a belyeget fogod rasutni. gondolj arra ilyenkor, h nem veled van a problema, hanem az onbizalomhianyod miatt nem vagy szimpi. semmi masba nem kulonbozol.
2018. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerintem unszimpatikus másoknak. Ha jobban ismernének az emberek, akkor kiderülne, hogy jó társaság is vagy, amelyet nem érdemes nélkülözni...
2018. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne akarj ennyire megfelelni masoknak. ha nem kedvelnek, hat nem. az o bajuk. en sem vagyok szimpatikus sokaknak, sosem voltam igazan nepszeru, elegge kuloncnek tartanak. regebben zavart, de manapsag inkabb orulok neki. en sem mosolygok masokra, nem birom megjatszani magam. szerintem jobb ha nyiltan nem kedvelnek, mintha ketszinusegbol vagy erdekbol szeretnenek.
2018. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, vagyis mostmár annyira nem tapasztalom, de régebben elég sokszor előfordult. Szerintem a kevés mosolygás lehet az oka, mert régen nekem is mindig azt mondták, alig mosolygok, meg mindig olyan fejet vágok, mintha mérges/szomorú lennék, pedig olyan az alap arcom..xd Szóval rászoktam arra, hogy mosolygok másokra néha, pl. ha fizetek egy pénztárnál, vagy köszönök valamelyik ismerősömnek, meg beszéd közben is, stb. Azóta úgy vettem észre, az idegenek is kedvesebben állnak hozzám. 20l
2018. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki ül az arcodra, legyél bátrabb nyitottabb a világra. Ha elkezdenek csipkelődni te is szólj vissza. 19 évesen ha nem szerzel önbizalmat örökre elfognak nyomni
2018. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Detto mint én, csak engem mindenki szeret...
2018. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

De cuki vagy, egyelek meg :D

Nekem szimpi vagy 😊

2018. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát aki az "unszimpatikus" szót használja attól nem várnak el túlzottan mélyen szántó intellektuális kapcsolatot...
2018. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!