Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebédelni, illetve egyéb...

Ebédelni, illetve egyéb étkezéseket fogyasztani egyedül vagy társaságban szerettek? Miért?

Figyelt kérdés

#étkezni
2018. szept. 7. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán társaságban inkább , azért mert szeretem a társaságot, ilyen egyszerű

Társaságkedvelő személy vagyok :)

2018. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában egyedül szoktam enni, de gyakran eszünk együtt párommal is, attól függ, mikor érünk haza. Szeretek beszélgetni közben, de az sem zavar, ha egyedül kell lennem. Kevésbé ismert (nem rokon, családtag) emberek mellett viszont nem igazán szeretek enni, zavarban vagyok.
2018. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak egyedül. Ha társaságban kell ennem egyből kiborítanak a csámcsogással.
2018. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak egyedül.Nem szeretek közben beszélgetni,sohasem tudtam elképzelni hogy lehet úgy enni hogy közben be nem áll a szájuk egyeseknek.
2018. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A párommal, közeli hozzátartozókkal szívesen eszem együtt, ilyenkor beszélgetni is szoktunk. Távolabbi ismerősökkel, idegenekkel nem szívesen. Nem szeretem, ha hozzám szólnak, figyelik, mit eszem, stb. Ilyenkor szívesebben étkezem egyedül.
2018. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Otthon egyedül sosem eszek, mindig csak valakivel(apa, tesok, párom stb) egyedül az etvagyam is elmegy :D

Suliba ha tehettem vagy baratok, vagy ha nem volt senki, inkább egyedül

Ha teljesen idegen a környezet, és senki ismerős sincs, akkor is inkább egyedül eszek, viszont ha szeretne valaki hozzám ülni, megengedem/megengedném.

2018. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A párommal kettesben, de van hogy egyedül és olyan is amikor elmegyünk a szüleinkhez vasárnap ebédre.Kell a változatosság
2018. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyes egyedül, mert nem szeretem hallani az akaratlan/ akaratlagos böfögést, röfögést, csámcsogást, nyammogást, tányérkaristolást, késhúzigálást.
2018. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:

Mindegy csak legyen kaja :D


Azokkal nem eszem szívesen, akik állandóan dumálnak közben és akik nézik ahogy eszem.

2018. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban szeretek egyedül enni az az igazság.
2018. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!