Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit ërtetek idäig el az...

Ti mit ërtetek idäig el az eletbe, Ës mit szeretnetek elerni/kepes vagy elerni amit szeretnel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit elértem 25 éves koromig, azt mind el is veszítettem 40 éves koromra. Szóval már semmit nem szeretnék elérni, mert nincs értelme. Jön egy betegség, vagy egy busz, ami elüt, és huss, elszáll minden amiért addig tanultál, dolgoztál.
2018. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit eddig elértem, az a legszebb, mások éltal legképtelenebbnek tartott álmaimat is felülmúlta.


Ennél rosszabb ne legyen, és maradjunk makkegészségesek olyan 92 éves korunkig. Én már csak ennyit akarok :)

2018. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit eddig elértem, az nem sok, amit el szeretnék érni az az, hogy minél hamarabb vége legyen...
2018. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a koromhoz képest elég sok mindent. Van lakásom, viszonylag jól fizető munkám, amit szeretek csinálni, még tanulok, de nem sokára diplomám is lesz, három nyelvvizsgám van, jogosítványom (autóra mondjuk éppen nincs szükségem, de ha kellene, nem lenne elérhetetlen, bár azért nem is a holnap vehetnék egy Ferrarit kategória), a családommal kiegyensúlyozott a viszonyom, bár most szingli vagyok, igazából ezt is élvezem. Amit még el szeretnék érni mondjuk a következő tíz évben, az a diplomám megszerzése, még legalább egy nyelvet szeretnék megtanulni, előrébb lépni a munkámban és bár ez talán inkább tizenöt éves terv, de szeretnék családot is. A legközelebbi tervem pedig venni egy macskát. :) Szerintem ez egyáltalán nem elérhetetlen, általában képes vagyok elérni, amit szeretnék.
2018. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
28 éves vagyok. Csináltam 2 diplomát éjszakás meló mellett, van munkahelyem, egy baleset után újra megtanultam járni és lemenni hídba :D, jártam külföldön (gyerekkoromban azt hittem hogy erre sosem lesz majd lehetőségem). A továbbiakban szeretnék egy lakást/házat és kutyákat/cicákat örökbe fogadni, valamint talán egy jogsit, ha olyan helyen fogok lakni hogy kell.
2018. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!