Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha betegesen...

Mit csináljak, ha betegesen megszállott vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy személy az életemben, akibe beleszerettem..Vagyis először szerelemnek indult, de ez átfordult egy ilyen megszállottságba és kb. másfél éve érezteti velem az illető, hogy nem érdeklem, utoljára hónapokkal ezelőtt beszéltünk, de én mégse tudom elengedni. Még mindig ő az első, mindig róla ábrándozok, amikor másokkal próbálok ismerkedni, mindenkit hozzá hasonlítok, de nem találok olyat, aki "betölthetné" a szerepét, ezért minden ilyen párkeresési próbálkozásom kudarcba fullad..Úgy érzem, nélküle semmit nem érek.

Hogy tegyem túl magam rajta? Egyáltalán egyedül sikerülhet, vagy már érdemes lenne ezzel szakemberhez mennem?



2018. szept. 10. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt is valami köztetek, vagy csak ábrándoztál róla?
2018. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy időben úgy tűnt, érdeklődik felőlem, meg ő hozta fel először, hogy randizhatnánk, de végül semmi nem történt :(
2018. szept. 10. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez szomorú.Mi volt az akadálya a randinak?
2018. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak úgy egyik napról a másikra nem keresett többé, aztán néha összefutottunk/neten beszéltünk és megkérdezte, hogy vagyok mostanában, mit csinálok, stb. Ilyen tök felszínes dolgokról beszélgettünk és kiderült, neki közben voltak kapcsolatai is..

Nem tudom, miért változott meg hirtelen úgy a véleménye, nem hiszem, hogy olyan mondtam volna neki, amire így kellett volna reagálnia..

2018. szept. 10. 02:14
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, én durván 15 éve vagyok így egy lánnyal, és azt kell mondjam, nagyon, NAGYON rosszak a kilátásaid. Akármit is próbálsz meg, semmit nem fog érni. Próbálhatsz más kapcsolatokba menekülni - 2-3 hónap után bedöglik a kapcsolat. Mehetsz pszichológushoz - megkapod hogy hülye vagy, mindezt egy rakás pénzért. Izolálhatod is magad - egyedül halsz meg.

Ha ilyen moslék helyzetbe kerülsz, hogy az "Igazi" rád se hederít, csinálhatsz te bármit, a fejed tetején is ugrálhatsz egész nap, akkor sem fog változni a helyzet semmit. Ezt magaddal fogod vinni a sírba.

2018. szept. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Akkor engedd el.Jön majd más!
2018. szept. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló cipőben. Nagyon rosszak a kilátásaid.
2018. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Gyengeség, gyengeség, gyengeség. Keress egy rendes partnert. Jó ilyenkor a szexpartner is.
2018. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálam egy ilyen elengedés két és fél évig szokott tartani. Pár hónap az nagyon kevés, és természetes is, hogy így érzel, de segíthet, ha addig kibeszéled a dolgokat a barátnőiddel (ha lány vagy), de semmiképpen ne kezdjél el inni, esetleg gyenge nyugtatót lehet szedni, Valeriana naponta két szem reggel és este, hogy jobban tudd elviselni az életet addig, amíg el nem csitul benned a dolog. De semmiképpen ne keresd a társaságát, ne írjál neki, mintha meghaltál volna. És ha ő jelentkezik, akkor se reagálj.
2018. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!