Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha egy 40 éves...

Mit jelent az, ha egy 40 éves férfi azt mondja egy szerinte is csinosnak és okosnak tartott 32 éves nőről, hogy "bonyolult lány" és azt, hogy nagyon "intenzív", "vibráló"?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt jelenti, hogy túl sok. Elég lenne, ha főzne, mosna, aztán pattanna az ágyba.
2018. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Annyit jelent mint hogy a tehēn is egy bonyolult állat de ên megfejtem.
2018. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy van önbizalmad és nem vagy könnyen kapható.Szerintem.
2018. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

azt hogy nem elég a pia és a bok h megfektesse, pedig ő nagyon adná mert nagyon be van rá indulva

csak így jobban eltudja adni

2018. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy megdugná, de el nem kötelezné magát vele.
2018. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki tök igaz válaszokat adott, és MINDENKI le lett pontozva. Na, ez a gyakori.
2018. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsónak: hehe :)) gáz, mindenesetre én kompenzációként most mindenkinek dobtam egy zöldet.+ köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából az a helyzet, hogy a pasas nem hajlandó velem kommunikálni + kerül valamiért, pedig munkatársak vagyunk+ mindig normális + előzékeny voltam vele.


Ezt az egyik ismerősömnek mondta egyébként. + még korábban, hogy különös lány vagyok, és hogy sajnálja egy másik kollégánkat, mert úgy látja, hogy szerelmes belém.


Köszönettel fogadom a további véleményeket+értelmezéseket!

2018. szept. 12. 17:48
 8/8 anonim válasza:
Külsőre bejön neki, de nem bízna meg benne és mivel már egy elég érett férfiról van szó, jobbnak látja kerülni a társaságát.
2018. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!