Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? Melyik a valódi...

Ez miért van? Melyik a valódi 'személyiségem'?

Figyelt kérdés
Mikor félénk, visszahúzódó, túl jószívű fiú társaságában vagyok, akkor előjön a "gonosz" énem, piszkos dolgokon jár az agyam, úgy viselkedek, amire utólag nem vagyok büszke. Viszont ha egy nagyszájú "rosszfiúval" vagyok, akkor magamba roskadok, nem nagyon beszélek, kicsit megsemmisülve érzem magam.
2018. szept. 12. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit zagyvaság, amit írsz. Nem lehet, hogy az a "rosszfiú" elnyom egy kicsit?
2018. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te voltál a legkisebb gyerek a családban.
2018. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszeru. onertekelesi problemaid vannak. a joszivu es visszahuzodo sracot lenezed, mert engedi, igy mivel nala tobbnek tartod magad, siman mered basztatni, es basztatod is. a rosszfiut meg sajat magad fele helyezed kepzeletbe, ezert viselkedsz vele normalisan. minden alacson, onertekelesu szemely bantja a szerinte nala ertektelenebbeket kompenzalas miatt. undorito ahogy viselkedsz egyebkent, de ez csak egy szemelyes velemeny. ha tudod, h szemet modon viselkedsz akkor valtoztatni is tudsz, megsem teszed, ez itt a baj.
2018. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a valódi arcod, amit félénk fiú előtt mutatsz, mert kimutatsz magadból valamit.


A nagyszájú fiúk előtt semmit sem mutatsz ki magadból, így az nem lehet a személyiséged. Nem beszélsz, tehát nem is ismernek meg ők.


Ilyen egyszerű.

2018. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld bővíteni a látóköröd, és többféle embert megismerni. Nem csak ez a két típusú ember létezik, “félénk, túl jószívű” vs. “nagyszájú rosszfiú?


Hogyan viselkedsz olyan emberekkel, akik egyik típusba sem tartoznak? Akik sem túl jók, se rosszak? Akik nem akarnak domináns vagy szubmisszív helyzetbe kerülni és nem erről szólnak a társas interakcióik? Hozzájuk hogy viszonyulnál??

2018. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok senkinek privátban, főleg azután nem, amikor itt mocskolódik! Jusson el ez ahhoz, akihez kell. (:
2018. szept. 13. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
bruhu
2018. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!