Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki a...

Létezik olyan, hogy valaki a "Z" generációban született, de "Y" generációsnak érzi magát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2018. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze. Ezeket a generációs besorolásokat általánosításokra alapozták, kvázi mesterségesen gyártott „előítéletek”, így nyilván nem igazak mindenkire. Azt mondják csak ki, hogy a környezeti hatások általában hogyan befolyásolták az emberek viselkedését.

Primitív példa, de ilyen alapon azt is kérdezhetnénk, hogy „létezik-e olyan, hogy valaki gazdag, és nem tapló? létezik-e olyan, hogy valaki szegény, és nem lop?”

2018. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Z generációsok akik 1995 után születtek? Tehát a 20 év körüliek?

Az Y generáció meg szerintem a 30 év körüliek.

2018. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as.


Én 1993-ban születtem , és még Y generációs vagyok. Nem tudom mikortól kezdődik a Z, de nem hiszem, hogy akkora különbség lenne Y és Z között ... Mármint az a pár év ami van a kettő között nem hiszem, hogy olyan meghatározó gondolkodás szempontjából.

2018. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 92-esként az Y-ba születtem mégis közelebb áll hozzám az X generáció, a Z meg teljesen idegen
2018. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, de nagyon is meghatározó, a mi korosztályunk még csak ismerkedett a digitalizációval tinikorában, a pár évvel későbbi meg azzal nőtt fel. Ez teljesen más életstílust, gondolkodást, embert eredményezett.
2018. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30 vagyok, Y generációs férfi, de teszt és önismeret alapján is X generációs lelkületű, felfogású vagyok, tehát a 40 körüliekkel fújok egy nótát...😎
2018. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok.
2018. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!