Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas, ha életemben...

Szánalmas, ha életemben először egy jó autó miatt nézett meg egy csinos nő?

Figyelt kérdés

10 éve vezetek, nem érdeklem a nőket, ez mindig is így volt. Bármit csinálhattam, mintha levegő lennék. Soha egy nő nem nézett úgy rám, mosolyt se kaptam. Tudom milyen, mert a barátaim a társaságomban szoktak ilyeneket kapni. Autóval is mindig előzékeny vagyok, udvariasan elengedem a gyalogosokat, szóval tudom milyen amikor muszájból köszönik meg, odaintenek. Az autóm egyébként egy 15 éves Ford, nemrég vettem, az előző meg egy Swift volt.

Tegnap a főnököm elküldött az új autójával pár iratért, fontos volt, egyedi eset. Egy pár hónapos Mercedes Cls coupé! Full felszereltség! Az árát nem tudom de biztos 20 millió körül van.

Átengedtem szokásomhoz híven az úton egy nagyon csinos csajt! Pont az esetem lenne (ha lenne értelme próbálkoznom ilyen nőknél). Szemkontaktust vett fel velem, mosolygott, integetett, végig nézett utánam amikor már tovább is ment, visszafordult és puszit dobott! Nagyon helyesen kacéran nevetgélt, kicsit zavarban. De tök aranyosan, nem aranyásós tipikus csaj volt, nem az a kihivó prosti kinézetű! Ilyen még soha nem történt velem előtte! Tudom hogy az autó miatt volt, nincs kétségem, de mégis nagyon jól esett. Azóta is feldobott vagyok, megnőtt az önbizalmam kicsit, boldog vagyok és jókedvű! Előtte tényleg még soha senki rám sem nézett! Egész életemben! Tényleg.

Tudtam hogy számít a pénz, a megjelenés, de ha ezt a szüleim a fejembe verik, biztos jobban tanulok, egyetemre megyek. Nem ítélem el a csajt amúgy, kedvesnek tűnt első látásra is. Csaki kicsit szánalmasnak érzem magam, hogy ennyit adott egy ilyen kis dolog nekem. Más férfiaknak naponta több ilyen van, el se tudom képzelni milyen jó érzés lehet, mennyi önbizalmat adhat, mennyire férfinek érezhetik magukat. Jó lehet nekik.


2018. szept. 13. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, de nem rád nézve. Bizony, hogy aranyásó volt ez a csaj. Ha a Forddal vagy, oda se bagózik rád.
2018. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit túltoltad a biciklit "...visszafordult és puszit dobott..."


Az a szánalmas, hogy kihagytad azt a puszitdobó nőt.

2018. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked olyan nő kell komám, aki csak a verdáért szeret, akkor sok sikert. Az igazi férfi ennél igényesebb.
2018. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es, nem mindegy, hogy mennyi időre kapta meg az autót.
2018. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit kamu szaga van a sztoridnak, főleg, hogy az általad emlegetett példány külseje elég tré.
2018. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Micsoda kamu .... még ha azt írtam volna hogy megvolt a csaj vagy megadta a számát. De ki se mertem volna szállni a kocsiból mégha megszólított volna se. Na mindegy, itt nem lehet leírni semmit mert minden kamu. Még a semmi is :D
2018. szept. 13. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kurwa volt és kész.... Normális nő nem dob puszit hátafordulva,egy vad idegennel szembe.Nembeszélve arról,hogy egy pár millkós autó volt a feneked alatt.Ebből mit következetenél le?
2018. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A puszi nem neked szólt, hanem a kocsidnak (=pénzednek).
2018. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fel kellett volna venned.

Legalább lett volna pár jó napod.

2018. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem nincs pénzem. Nem akartam volna felvenni, nincs realitása a dolognak.


A kérdés nem arról szólt hogy kva vagy nem. Csak hogy velem most volt ilyen először.

2018. szept. 13. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!