Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anotalkon miért csak fogyatéko...

Anotalkon miért csak fogyatékos és rosszindulatú emberek vannak?

Figyelt kérdés
Szinte képtelenség ott valakivel normálisan beszélgetni.

2018. szept. 14. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy akivel elkezdek beszélgetni (normálisan), az egy idő után megunja, és megszakítja a beszélgetést.
2018. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt tapasztaltam, hogy várok 1 percet, senki. Várok 5 percet, senki. 10-ik kísérlet után találok valakit, írom szia, írja szia és kilép:D
2018. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Név nélküli és bárki kiélhet rajta bármit. Ennél jobb magyarázat nincs és nem is kell :D

Azért ki lehet fogni normálisakat is. Én úgy vettem észre, hogyha a blue.anotalkon használod a 21+ funkciót akkor viszonylag normálisakat fogsz ki, csak nagyon sokat kell várni

2018. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert normális emberek a való életbe barátkoznak meg beszélgetnek.
2018. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de tenyleg vannak kettyosok. az egyik nekem nem irt vissza vagy 2 percig, mondom biztos sokat ir. irom neki, h ha nem ir vissza, kilepek, mert nem fogok ennyit varni, mire benyogi, h csak igy akart engem osszezavarni. wtf?! elotte mar egyszer ezt eljatszotta, nem ertem, h miert hitte, h ezzel osszezavar, vagy mi is jatszodhatott le a fejeben, de ez tuti nem volt 100as. amugy ja, a 16+ is jo, mikor olyan 18 korulieket dob be.
2018. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt utálom az anotalkban, hogy beszélgetünk két percet, és már facebookot kér. Nincs is face-m. Erre kilép. Nem értem...
2018. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez nem igaz. Ugyan nagy szerencsével, de lehet ott találni normális embert. Én például ott ismertem meg a barátomat.
2018. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje nem is szórakozom azzal az oldallal. Volt egy időszakom, amikor úgy hétvégente fel-felnéztem, de egyszerűen reménytelen volt... A női felhozatal nem tudom milyen lehet, de az ottani fiúk/férfiak nagy része nem komoly kapcsolatra vágyik, az biztos.
2018. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam én is beszélgetni ott, de vagy nem válaszolnak vagy hülyeségeket. Viszont aki normálsi az írhat itt. 26F
2018. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon funkcionálisan analfabéta fogyatékos ostoba primitív kislányok vannak. Az a "csá kor" 20x egymás után. Beszélgetni nem tudnak, kommunikáció nulla. Szókincs , kultúra, helyesírás zéró. Gyönyörű példája az oktatási rendszer szintjére, és a társadalom nívójára. Természetesen ezzel szemben az öntudat hatalmas. Az említett generáció aki oda jár, konkrétan egy katasztrófa minden téren. Elképzelhetetlen, hogy azokból normális és hasznos tagjai lesznek a későbbi társadalomnak.
2018. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!