Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt a 30-as-40-es nőkkel?

Mi történt a 30-as-40-es nőkkel?

Figyelt kérdés
Mind el akar válni, vagy már el is vált. "Élni" akarnak 1-3 gyerekkel, meg világot látni, ami pasizást jelent. A rendes férj kihajítva, lehetőleg megkopasztva, vagyonából kiforgatva. 40 éves korig semmit nem csináltak, majd hirtelen önmegvalósítás tör rájuk, beiratkoznak a salsa klubba. Hirtelen nem jó az az életmód, ami 30-40 évig jó volt. Álompasi kell, még ha a nő teljesen átlagos is. Önkritika semmi, sorolhatnám. Akinek nem inge, ne vegye, kivételeknek nagy tisztelet, de az összes általam ismert nő ezt csinálja.

#megbolondítás #30-40-es nők
2018. szept. 14. 17:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Unalmukban csinálják ezt.
2018. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Most fog az jönni, hogy megmondják, hogy nem minden nő ilyen, és veled van a baj, hogy ilyen nőkkel veszed körbe magad... Mindig megy a magyarázkodás.
2018. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, nem szórakozásból váltak.
2018. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Azok, akik ezt csinálják, valószínűleg úgy érzik, hogy valamit kihagytak az életből, elment mellettük az élet, az életközép-válság hozza elő biztosan.

Általánosítani nem lehet és nem is érdemes szerintem.

Férfiként írtam ezt.

2018. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Na mindjárt én is kiírok egy arról, „Mi történt a 30-as, 40-es pasikkal?”, és kifejtem, hogy a környezetemben elég sok olyan család van, ahol az anyuka csinál mindent, a többszörösét keresi a férjének, ennek ellenére ő neveli a gyereket és viszi a háztartást is. És nem értem, ezt miért engedik a pasik, miért nincs annyi önbecsülésük, hogy ők is odategyék magukat a kapcsolatban.

Mert szerintem ez az általános, jó? :)

2018. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen is van. Meg olyan is aki 30 -40 éves koráig pörög a faxkörhintán úgymond 'kiéli magát',aztán hirtelen elkezd kapkodni, hogy kéne már valami stabilpasi aki elnézi hogy ő volt a helyi beválalóscsaj és több faxt fogott mint kilincset ,de normális hűséges rendes pasi kéne már valahonnan,meg család gyerek.Na az mitől jobb? Az a helyzet hogy a jelenlegi nőanyag úgy szar ahogy van. nyilván erre jön a kontra hogy bezzeg a férfiak is szarok, de hát ez egy ilyen háború ,csak vesztesei vannak.
2018. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, hagyjál már 6-os!

"Pörög a faxkörhintán"?

A férfiak mit csinálnak, pi.nától pi.náig mennek, mindenhez 2 fél kell!

2018. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%
ki nem szarja le
2018. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
A nőtől haszontalanabb élőlény nincs a Földön.
2018. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

#7:

De mi nem rikácsolunk mindenen, mint ti. :D

2018. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!