Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki még hisz abban, hogy...

Aki még hisz abban, hogy minden ember egyformán értékes, szép és egyedi az ehhez mit szól?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem a XXI. század legnagyobb értékmérője a külső és elképesztő képmutatásnak tartom, hogy miközben állandóan mantrázzák a sok píszi dumát a molett nőkről, alacsony férfiakról, kisfarkú pasikról és deszka lányokról és összességében az önelfogadásról ill. egyenlőségről, addig mindenki úgy akar kinézni és olyan társat akar magának, mint egy félisten és olyan gyereket, aki tökéletes genetikával rendelkezik. Miközben a csúnyákat, alacsonyakat, kövéreket, soványakat, kisfarkúakat lenézik/megvetik/kiröhögik.



2018. szept. 15. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Én nem akarok félistent és nem röhögök ki senkit. Ha te igen, az a te bajod.
2018. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszólítva éreztem magam a kérdésben. Hiszek benne, hogy minden ember egyformán értékes, szép és egyedi. Valójában éppen az egyediségük okán és fokától mérten értékesek és szépek. Nem mindenki gondolja így. Na és aztán? Vannak felszínes, utánzó, külsőségekre fogékonyabb emberek. És legyenek! Néha túl sok van belőlük, néha hülye ötletekkel állnak elő, megesik másokkal is. Az is hogy behoznak olyan nézeteket amik ártalmasak lehetnek másokra nézve. Sajnos ez is előfordul más emberekkel is. De ettől még nem lesz mindenkire igaz amit írtál.
2018. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipikus keveredés. A hír sem arról szól, hogy ki hogy akar kinézni, illetve mi a piszi duma.

Pont most ment a vita egy másik kérdésnél, hogy a kérdező kevesebbnek érezte magát mert mindenki lerázta, pedig nekem úgy tűnt, hogy egyszerűen bizonyos típusú embereket lenézett.

Ez a hír arról szól, hogy akinek mesterséges megtermékenyítés kell, annak van lehetősége megválasztani, hogy milyen kinézetű gyereke legyen. Ez valszeg nemsokára így lesz akkor is, ha nem lesz mesterséges termékenyítés.

A hír nem mond többet, minthogy megfelelő pénzösszegért a baba bizonyos tulajdonságait meg lehet határozni. A kérdés jobban hangzott volna, ha az van benne, hogy jár-e mindenkinek az a lehetőség, hogy megmondja hogy nézzen ki a babája.

Hidd el kedves kérdező, hogy ezek az emberek inkább szeretnék, ha természetesen lenne babájuk.

2018. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

"Ez valszeg nemsokára így lesz akkor is, ha nem lesz mesterséges termékenyítés."

Mégis hogyan? Szex közben a férfi átírja az agyhullámaival a belőle távozó spermiumok genetikai kódját?

2018. szept. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éljünk inkább Mo.-n.
2018. szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a deszkasággal pont semmi gond nincs
2018. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mindenki úgy akar kinézni és olyan társat akar magának, mint egy félisten és olyan gyereket, aki tökéletes genetikával rendelkezik. Miközben a csúnyákat, alacsonyakat, kövéreket, soványakat, kisfarkúakat lenézik/megvetik/kiröhögik."


Szerintem ez nem igaz, ilyennel még nem is találkoztam az elmúlt 20 évben az életben, kizárólag ilyen internetes kérdésben. Neked elhiszem, hogy van a jelenség, de teljesen biztos, hogy nem MINDENKI ilyen, ahogy pedig állítod.

Például szerintem még csak 300 embert sem ismersz annyira, hogy tudd ezt róluk, és ha mégis, és szépen végigkérdeznéd őket és feljegyeznéd egy papírra a válaszukat, csúnya kisebbségben volnának azok, akik így vélekednek másokról.

2018. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!