Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Haverom kishúga (14 éves)...

Haverom kishúga (14 éves) miért ilyen kedvtelen mindig?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy molesztálták és azóta ilyen, viszont már túl tette magát rajta, mer róla beszélni, akkor meg miért lehet? Kislányként is csendes volt, viszont életvidám.

Ja és ha kérdezünk tőle, félve válaszol. Mintha nem merne beszélni, vagy nem tudom.

Barátai sincsenek pont emiatt.



2018. szept. 16. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Bár tudom, hogy így ismeretlenül elég nehéz megmondani ezt, de hátha tud valaki valami ötletet, tanácsot adni.
2018. szept. 16. 10:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán mégsem dolgozta fel még teljesen.

Azelőtt voktak barátai?

2018. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
ki molesztalta? az, h csendes az azt is jelenti, h nem csak ilyen trauma erte. alapbol senki se csendesnek szuletik. a csendesek mind szoronganak tarsasagban es alacsony az onertekelesuk, mindet erte valami trauma, altalaban mergezo szuloknek lesznek ilyem gyerekei. vagy fogalmazzunk helyesen: serult szuloknek. nem hiszem, h feldolgozta. ha mer rola beszelni az semmi. az a baj tudod, h az ilyen szemelyisegzavaros, yerult szulok gyermekei megszoktak, h semmit se titkolhatnak, mindent el lell mondaniuk igy azt is siman elmondjak, ha zaklattak oket. nem azert, mert szeretnek elmondani, hanem mert kenyszeruek. aki tul nyilt az nem teljesen normqlis, mert azt jelenti, h nincsenek egeszseges hatarai, amit a szulei ronboltak le azaltal, h akkor is bementek a szobajaba mikor nem akarta, akkor is beletoltak az etelt amikor nem akarta es akkor is faggattak amikor nem akarta, a donteiseit is elvettek tole. roviden es tomoren: nem csak szexualisan, hanem lelkileg is bantottak azt a lanyt, ezert ilyen. gondolomegjobban befordult a szexualis zaklatas miatt, de az, h mer rola beszelni a fentebb vazolt okok miatt meg semmit se jelent.
2018. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. Te honnan szedsz össze ennyi f4szságot? Én is csendes vagyok, mióta csak az eszemet tudom, oviban is csak azokkal a gyerekekkel, óvónénikkel tudtam normálisan beszélgetni, akiket már ismertem egy ideje és kedveltem őket, pedig soha semmi tragikus nem történt velem..

Nem kéne a csendességet úgy kezelni, mintha valami betegség lenne, ez csak egy személyiségjegy, mint pl. az, ha valaki segítőkész vagy kétszínű..

És NEM, nem szorong minden csendes ember..

2018. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem a szülei a hibásak.

És igaza van a 4-esnek. Én is csendes gyerek voltam, pedig semmi trauma nem ért, a szüleim kopogtak mielőtt bejöttek volna, nem erőltettek rám semmit, nem faggattak.


#2 Most, hogy kérdezed, azelőtt se voltak barátai.

2018. szept. 16. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ti tudjatok, nekem aztan olyan mindegy, ha egesz eletetekbe igy is maradtok
2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!