Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tehetnétek, ti is kipróbáln...

Ha tehetnétek, ti is kipróbálnátok ïgy az életet?

Figyelt kérdés

[link]


Őszinte válaszokat várok.



2018. szept. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez nem menne, de nem ítélkezem.
2018. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

A negyedét olvastam csak onnantól elég is volt.

Ha nő lennék, nem másznék bele ilyesmibe, vagy annyit vállalok amit magamtól vagy családi segítséggel megoldok, vagy belátom hogy csóró vagyok és elmegyek dolgozni egyetem helyett.

Az ilyenek pusztán csak szarevők akikbe születésük óta kódolva van ez a baromság hogy pénzért telepszik rá valakire, a férfiakat sem kell sajnálni mert ha karrier mellett nem tud normális kapcsolatot kialakítani, és elfogadni azt hogy korosodik, akkor baj van a fejével.


Az ilyen nem élet, hanem szégyen, ennek ellenére meg még reklámozzák is magukat. Ha egyszer ki is szakad ebből a körből, lesz-e mersze elmondani a leendőbeli férjének, barátjának hogy hogyan mászott ki az anyagi csődjéből? Nem hiszem hogy bevallaná bárkinek is, mert egy értelmes ember ott hagyja az ilyet mint a franc.

26F

2018. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha tetszene a férfi, akkor igen. Olyannal nem lennék ilyesfajta "kapcsolatban", akihez minimálisan se vonzódom és kb. a hányinger kerülget tőle, lehet akármilyen gazdag.
2018. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Blikk.hu - bele se kattintok mert csak szanalmas dolgaik vannak
2018. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez kifejezetten érdekkapcsolatról szól. Lesarkítva a dolgokat, a pasas fizet a testiségért.


Az én értékrendembe ez nem fér bele és ha csak így lett volna módom tanulni, akkor valószínű inkább csak valamilyen szakmát végzek el.

Az a helyzet, hogy nem tudnék reggelente nyugodt lélekkel a tükörbe nézni és egy-egy légyott után, amikor a kezembe nyomna egy "dizájner táskát", még lehet szemen is köpném magam.

2018. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
nem próbálnám ki. és később, ha ezek a lányok agyban is felnőnek, és rájönnek, hogy évekre prostinak álltak, akkor súlyos lelki károkat szenvedhetnek. Fizethetnek még ennyit, mire kikezeli belőlük a pszichológus.
2018. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!