Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, ha egy 19...

Mi lehet az oka, ha egy 19 fiú nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és pár haveromnak már régóta van barátnője, de én valamiért nem akarok. Amikor megy egy szép lány az utcán, egyértelmű én is megbámulom, szóval félreértés ne essék, nem a nemi identitásommal van baj, de párkapcsolatra egyáltalán nem vágyom. Mi lehet ennek az oka? (6 éves voltam mikor szüleim elváltak, ez közrejátszik?)

2018. szept. 17. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Egy 19 fiú.

Ez mi?

2018. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg, hogy te miért nem akarsz valamit???
2018. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem akarsz! Egyel kevesebb kielégítetlen szükséglet. Ez csak jó!
2018. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle ember van. Van aki társat keres mert azt látja, hogy másoknak már van, tehát neki is be kell szerezni egyet valahonnan. :D Ez a mintakövetés. Aztán vannak akik inkább csak megszerezni akarnak valakit, vagy megmutatni, hogy képesek rá, ettől nyugodtak lesznek, hogy úgy működnek ahogy mások. Van akinek megtetszik valaki és megismerkednek, látják hogy ez így jól működik és együtt maradnak. De alapvetően a te hozzáállásod mégis elfogadhatóbb, mert te nem valamilyen céllal keresel magad mellé valakit. Nem érzed szükségét, hogy legyen valakid, de ha találkozol azzal a valakivel akire szükséged van, majd észre fogod venni, és akkor természetes lesz hogy szeretnéd ha veled maradna. A szüleid válása kihathat a kapcsolataidra, ha hagyod. Ez a saját életed, neked lehet életreszóló kapcsolatod, vagy bármilyen. Ez rajtad múlik.
2018. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a válaszod, hasznos volt! Amikor ezzel szekálnak mindig magamban keresem a hibát, hol és mit rontottam el. A helyesírásért meg elnézést kérek, csak a telefon átfogalmazta.
2018. szept. 17. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik én vagyok a világon az egyetlen, akinek a telefonja "nem szól bele", hogy mit hogyan írok le. :D
2018. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!