Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet elismerni,...

Miért nem lehet elismerni, hogy 172 cm férfiben az igenis alacsony?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20 vagyok, de 15 éves korom óta ekkora vagyok, pedig káros szokásoktól teljesen mentes életet élek...

Mindig utolsó, vagy utolsó előtti voltam a tornasorban (30+ fős osztályban), a gimis osztálytársaim mind 180-190 centisek lettek, lányból is csak 1-2 alacsonyabb van nálam. Buszon a legtöbb férfinak max. a fülcimpájáig érek, évente elvétve látok 1-1 nálam is alacsonyabb férfit.

Engem ez nem zavar annyira, tudom, hogyha másban kiemelkedő vagyok, akkor nem feltétlenül hátrány a párkeresésben sem, meg sehol máshol sem...

Csak azt nem értem, hogy miért kell azt hazudni ezen az oldalon más kérdéseknél, hogy az átlag magasság, meghogy ez teljesen normális, nem alacsony, stb.

És a legjobb, hogy akit ez zavar az egy komplexusos idióta és nem a magassága miatt nem keudenek vele a nők, hanem a megkeseredettsége miatt.

Szerintetek komolyan mitől lett komplexusos és megkeseredett?

Csak úgy magától? Hát nem...

Igenis a szépséghibás és alacsony, a normáltól eltérő emberek ki vannak téve a társadalom szadizmusának.

De mi ez a felelőség harítás, miért kell azt mondani, hogy Ő a hibás?

Ő az áldozat...

Jómagam mint írtam nem vagyok komplexusos, tisztában vagyok az értékeimmel, nem hat meg, ha egy nálam alacsonyabb lány olyan hülye, hogyelhajt engem azért mert nem vagyok 185.

De undoritónak tartom ezt a terelést amit egyesek művelnek, hogy "Oh, lehetnél egy kicsit pozitívabb személyiség és mindjárt lenne nálam esélyed", stb.

NEM. Ez hazugság! Nem lenne.

A normális embereknél viszot van (annál a néhány százaléknál aki létezik).



2018. szept. 17. 14:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
A hobbitoknál az már szinte óriásnövésű! Látod pozitívan kell hozzá állni!
2018. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Valami mégsem stimmel nálad, ha ennyire vergődsz.
2018. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%

172 tényleg alacsony, és tényleg hátrányban vannak az alacsony férfiak a magasakkal szemben. Elég felnézni egy társkeresőre, a legtöbb nő 180, sőt sokan 185 centi fölötti pasit keres (nagyjából függetlenül attól, hogy maga a csaj 155 vagy 175).


Hogy ezt miért tagadják? A legtöbb ember egyszerűen képtelen szembenézni azzal, hogy sokan születésüknél fogva előnyben vagy hátrányban vannak másokkal szemben. Nem érdemes ezen kattogni, ez nem fog megváltozni soha.

2018. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
150 cm-es nőként nekem untig elég egy 172 centis pasi.
2018. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Valami mégsem stimmel nálad, ha ennyire vergődsz."


Igen, a hazudozást nem vagyok képes egyszerűen tolerálni...

Ez lehet, hogy egy betegség.

2018. szept. 17. 14:50
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
A 172 cm még határeset.
2018. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a kedvenc sportolóm csak 169 centisre nőtt, mégsem hiszem, hogy emiatt sok hátrány érné.


[link]

2018. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs semmi baj ezzel a magassággal.
2018. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
asszem van egy olyan kifejezes a pszichologiaba ami a gonosz es megkeseredett wmbereket az alacsony novesz ferfiakkal hozza ossze. es tenxleg van benne igazyag, mert eddig itt egy csomo alacsony ferfitol csak ezt a megkeseredettseget hallom. pedig voltak alacsony haverjaim es egyiket se zavarta. oke, nem tudok teljesen egyutterzo lenni, mert en meg magassabb voltam az atlagnal, en meg pomt alacsonyabb akartam lennixD
2018. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

Én 170 centi vagyok. Volt 175 centis barátnőm is. És nem kevés egyetemi rendezvényen kaptunk nyíltszíni tapsot, amikor belehomorítottunk egy szalagavatón, vagy gólyatáborban, vagy valami más rendezvényen a rockandrollba, és rendesen megtáncoltattam. Mondjuk az igazsághoz tartozik, hogy nyilván súlyban én voltam a nehezebb...

[Ha szépen felöltözött a tánchoz, a magassarkú cipő miatt 17 centivel volt magasabb nálam. De ez senkit nem zavart. Soha egyetlen megjegyzést nem tett senki a magasságunkra, pedig viszonylag nagy társasági életet éltünk. És pijásan kicsit szókimondóbbak a beszélgető társak...]

2018. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!