Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet elpirulni attól, hogy...

Lehet elpirulni attól, hogy valaki olyannal találkozik az ember, akit gyűlöl, és nem akarja látni, vagy akkor pirulunk, ha pozitív érzelmeink vannak az illetővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt most konkrétan a másik személy kiváltotta pirulásra gondolok, nem a szereplés miatti, vagy kínos téma miatti pirulásra. Arra értem, mikor találkozik két ember váratlanul, és bekövetkezik a vörösödés. Ez mindig negatív érzelmekre utal, vagy pozitívra? Én negatív érzelmektől nem szoktam elpirulni, ha valaki tetszik nekem, akkor viszont igen. Másnál hogy van ez?
2018. szept. 17. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább pozotív oka van.Elvörösödni a dühtől szoktunk, az meg negatív.
2018. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy-két másodpercre lett vörös, utána visszatért emberünk színe. Nem is nézett rám utána....nem vagyunk jóban, sőt....rosszul sikerült elválnunk, és ez most egy váratlan találkozás volt. Pirulós....
2018. szept. 17. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pirosítót használ az arcára. Ne ítélj elhamarkodottan. Ha meg férfiről van szó, akkor számos ok állhat a pirulás hátterében.
2018. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zavar jele lehet, szerintem az nem pozitív de nem is negatív.
2018. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt 1 kolléganőm, az ha ideges volt, mindig vörös lett. Mindog tudtuk kire haragszik, mert elég volt csak megemlíteni, már pulyka lett belőle
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kínos volt neki hogy összefutottatok
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem vagyunk jóban, sőt....rosszul sikerült elválnunk,":

Neki kellemetlen volt a találkozó, mert lehet, hogy azt hitte, hogy akkor most megbeszélitek a problémátokat egynmással. Lehet, hogy ő tud valamit, amit te nem. De ez csak TFH.

2018. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eitrofóbiás vagyok (ami azt jelenti, hogy ha kell, ha nem pirulok és fóbiásan rettegek is tőle, sokszor előre).

Ez a váratlanul összefutni ismerőssel tipikus eset. Meg úgy általában a sok váratlan helyzet. Ilyenkor zavarban vagyok, még ha tudom is ésszel, hogy nem kéne. Ennyi a magyarázat. (Nem a düh miatt volt piros az biztos.)

2018. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!