Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek türelmesebb,...

Hogyan legyek türelmesebb, kitartóbb, függetlenebb, magabiztosabb?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon-nagyon türelmetlen vagyok akármire kell várni. Akár valaki válaszára vagy bármi másra. Mindent hirtelen azonnal szeretnék. Úgy érzem mindenki át akar verni aki bármiben is már ártott nekem régebben. Nem szeretnék függni senkitől érzelmi szinten, senkibe nem kapaszkodni (maximum a család legyen aki számít).

Tudnátok erre tanácsokat adni plane a türelemre?


20/L



2018. szept. 18. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Először is találj valami támpontot. Lehet az a háziállatod vagy egy barát/családtag.

Ezuhtán találj valami idézetet magadnak amit sokszor leírsz, ez lehet türelemmel kapcsolatos. Ahányszor csak kezdessz türelmetlen lenni, próbálj az idézetre gondolni, gondolkozz el azon hogy mit jelent. A támpont azért kellett hogy legyen mindig kihez fordulnod. Tudom, hogya családhoz mindig lehet fordulni, de mégis egyszerűbb ha kiválasztassz egy embert és egyenesen hozzá mész ha baj van.

Ezenkívül ott van az a klasszikus beszív kifúj módszer, ez szinte minden helyzeten segít.Esetleg a citromfű tea segít a megnyugvásban.


'Úgy érzem mindenki át akar verni aki bármiben is már ártott nekem régebben.'

Erre azt tudom tanácsolni, hogy próbálj kevesebbet a közelükben lenni/ zárd ki őket egy KIS időre az életedből és ez idő alatt mérlegeld hogy neked jobb volt így vagy sem.


A magabiztosságra pedig nem lehet külön tanácsokat adni. Egyszerűen lépj ki a komfort zónádból egy igen picit és mindig egyre többször. Ragadd meg a lehetőséget az új dolgok kipróbálására, he nem akadályoz semmilyen egészségügyi dolog. Én is ezt csinálom és segít szóval nyugodtan láss hozzá te is. Először kénylmetlen lesz de hamar elmúlik ez az érzés.

15/L


Na most az életkorom alapján le lehet szűrni hogy nem a világ legtapasztaltabb emebere vagyok, de tettem ami tőlem telik, remélem ért valamit. A legjobbakat kívánom Neked! :)

2018. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!