Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy szemétség, ha el sem...

Nagy szemétség, ha el sem olvasom, amit írnak Messengeren az olyan ismerősök akiktől herótom van már?

Figyelt kérdés
Természetesen tettek is ezért valamelyest. Ti visszaírtok mindenkinek?

2018. szept. 20. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem szemétség egyáltalán , főleg ha nem is vagy annyira jóban velük

Én a legjobb barátomat 11 éve ismerem már, de néha még az ő üzenetét se olvasom el, akár egész nap

Normális hogy nem mindig van kedved mindenkivel csevegni

2018. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kollégák rendszeresen küldik a vicces, vagy viccesnek vélt képeket. Nem mindig nyitom meg én se.
2018. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nekem sokáig írogatott valaki, akinek más témája nem volt, mint az, hogy éppen mit beszélget azzal a pasival, akit kiszemelt magának. Szó szerint bemásolta az üzenetváltásaikat, hogy megmondjam, mit szólok hozzá. Aztán volt, hogy nem válaszoltam vissza aznap és másnap megkérdezte, hogy miért. Azt mondtam, hogy azért, mert nincs időm mindig ezt olvasgatni. Azóta már nem írogat. Bár ne válaszoltam volna vissza, akkor sok hülyeségtől megkíméltem volna magam.
2018. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A messenger megléte nem kötelez semmire.

Sőt, nekem kezd egxenes herótom lenni ezektől a 0-24-es online jelenlétektől és elvárásoktól.


Volt már, aki rámírt éjjel 2kor, mert látta, hogy világít a zöld a nevem mellett és mivel nem reagáltam, már jöttek is a "hahooó"-k. Na ilyenkor kitör belőlem is a hatelemi és nagyon át tudok menni parasztba. Ezek kiegészítésnek jók, de nem jelentenek semmilyen kötelezettséget. Aki meg nem érti ezt meg, az szopjon lovat.

2018. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. Köszi a válaszokat! Aztán majd lehet megkapom, hogy majd járok én is így még, de a barátnőmön kívül nem kívánok senkivel csevegni.
2018. szept. 20. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton radirogat, akkor nem szemetseg.

Ha egy ido utan irt rad es hallani akar feloled, akkor mar igen szanalmas dolog.

2018. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenre válaszolni, sőt, én sem várom el, hogy válaszoljanak, ha küldök valamit. A napokban olvastam egy érdekes cikket, amit átküldtem azoknak, akiket érdekelhet, mert ők nem olvassák azt az oldalt, máshol nem jelent meg, de amivel a cikk kapcsolatos, az olyan téma, ami őket is érdekli, esetleg aktívan benne is vannak. Nem azért küldtem, hogy bárki is válaszoljon rá, csak tudjanak róla.
2018. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok, igazán köszönöm a lepontozást. Mi rosszat mondtam? Akkor lennék jófiú, ha 0-24-ben mindenkinek 2 percen belül reagálnék?
2018. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!